Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

lion414141

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Bende Nokia e71 telefonu mevcut, bu telefondan Foursquare uygulamasından yararlanabilir miyim acaba?

kreul000

Üye
nokia e71 e rusca klavye yuklenebilir mi?

kanunreis17

Üye
e 5 te hafıza kart sorunu yaşayan oldumu telefon hafıza kartını okumuyor hafıza kartı yuvasında problem yok acaba yazılımdan kaynaklanan bir sorun olabilirmi

blackrain1

Üye
e63 icin androit mesaj proğramı varmı ? .. yada blackberry deki mesaj proğramı ..

rapperboy09

Üye
e63 icin androit mesaj proğramı varmı ? .. yada blackberry deki mesaj proğramı ..

i-sms Diye bir program var iphonedaki gibi konuşma baloncukları oluyor.forumda bulabilirsin

- - - Eklendi - - -

e 5 te hafıza kart sorunu yaşayan oldumu telefon hafıza kartını okumuyor hafıza kartı yuvasında problem yok acaba yazılımdan kaynaklanan bir sorun olabilirmi

büyük ihtimalle Hafıza Kartına Virüs Bulaşmış ya da hafıza kartın bozulmuş.hafıza kartını biçimlendirmen gerekiyor

- - - Eklendi - - -

6730c tlf kamera açılmıyor kameraya
girince ana menüye geri atıyor daha
öncede olmuştu telefonu orjinal
ayarlara döndürünce düzelmişti
şimdi ise defalarca hard ve solf
format attım bi defa açıldı biriki foto çektim sonra kapttım yine açılmadı
yardımcı olursanız çok sevinirim

Telefonunun kamerası bozulmuş olabilir.Bir telefon tamircisine göstermemde fayda var

buzzuk61

Üye
sA nokia e5-00 telefonum var gecenlerde versiyonunu yükselttim yabancı ülkenin versiyonunu attım fakat türkçe dil yok servisegönderdim ama yapamadılar eski sürümede dönemiyorum nokialarda böy bir problem varmış.telefonumu nasıl türkçe yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim arkadşlar...

ceyda60

Üye
Arkadaşlar Nokia servis numarasını bilen varmı bendeki numara 444 3 665 ama bu numara sadece lumia telefonlara hizmet veriyor ayrıca Nokia 6720c telefonum var telefon hafızası 68 mb olması gerekirken şu an 2 mb ve hiç bir işlem yapamıyorum hard format atsamda ne yapsamda düzelmiyor hafıza boşalmıyor ayrıca hiç bir uygulama yüklenmiyor dosya bozuk uyarısı veriyor

fakırcalı

Üye
whatsappı guncellememe ragmen hala eski sürüm diyor

sherseri.yakup

Üye
selamun aleykum abi benim c5 00 telefonun kamerası calısmıyo bazen teli kapatıt acarken acılıyo ama tel tekrar kapandıgında yine aynı sorun oluyo 5 6 defa format çektim yazılımı güncelledim hic ise yaramadı bununla ilgili bi program veya bi tavsiyen olursa minnettar kalırım simdiden tşk

Orkun36

Üye
E71 telefonda ovi den yüklediğim free oyunlar sürekli internete bağlanmak istiyor, red edersem oyun kapanıyor, bunun bir çözümü varmı?

cem876

Üye
n73 model bir telefonum vr açılmıyor hiç ne ekran ne ses yazılım güncellerken oldu nasıl düzeltebilirim TEŞEKÜRLER...

Şahin efe

Üye
nokıa 6131 telefnum war indiriyorum uygulama erisimi yok oralarak belirlendi dyo açmıyor

sercanfb66

sercanfb66

Üye
arkadaşlar youtubeden video izlerken sürekli arabellekleniyor diyiyor bunun bi çözümü yok mu? tel n73 hat turkcell

Ahmet UYGUN

Üye
N8-00 Telefonumda NETQİN kurulu iken yanlışlıkla ESET'i indirip kurdum, ogünden beri telefonum bir türlü düzelmedi internete hiç bir şekilde bağlanamıyorum, epostalarımdaki resimleri göremiyorum, ne yaptımsa düzeltemedim. Bana yardımcı olabilirmisiniz

Baskentliia

Baskentliia

Üye
hocam N95 V31.0.017 hack yapamıyorum

Selsdulul

Üye
Tele hard format at

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar youtubeden video izlerken sürekli arabellekleniyor diyiyor bunun bi çözümü yok mu? tel n73 hat turkcell

internetin yavaş oldugu için normalde vodafone n73te hızlı

- - - Eklendi - - -

E71 telefonda ovi den yüklediğim free oyunlar sürekli internete bağlanmak istiyor, red edersem oyun kapanıyor, bunun bir çözümü varmı?

malesef oyunları maxicepten indir çok güzel bi site

ihtiyar1971

Üye
selamlar n81 8gb telefonumda son bir kaç gündür nereye girsem kendi çıkıyor örneğin rehbere giriyorum çıkıyor menülere giriyorum çıkıyor...devamlı böyle kullanamaz hale geldim telefonu yardım lütfen...

eeenzo

Üye
E71 telefonuma ovi den whatsapp indirdim evde wıfı var ama ondan bağlanmıyor oparetördenbağlanıyor bide çıkış yapamıyorum ve nereye gitsem para cekiyor yardım lütven.......

laracroftt

laracroftt

Üye
E71 telefonuma ovi den whatsapp indirdim evde wıfı var ama ondan bağlanmıyor oparetördenbağlanıyor bide çıkış yapamıyorum ve nereye gitsem para cekiyor yardım lütven.......

Whatsapp arkaplan uygulamasıdır. Cıkamazsın. Cıksan da bırı mesaj attıgında tekrar aktıf olur. Ancak netquın mobıle guard yada kıll me programlarıyla otomatık calısmasını onleyebılırsın
Baglantı olayına gelınce. Whatsapp ayarlar-baglantı ayarlarından kablosuz-hucresel sececeksın. Yanı kablosuz secenegı once olmalı. Kapsama alanı dısı kullanımını da deaktıf edersen sorunun cozulecektır

- - - Eklendi - - -

Merhaba benim telefon e71. Telefonu sabit
konularda verilen hack yöntemiyle hackledim sertifika sorunu için ama wireless sorunum var mesela kablosuz modem açık olsada bazen bağlantı telefondan gidiyor bundan olabilir mi ? Tekrardan yazılım mı yüklesem ?

Bunun telle ılgısı yok. Hacksız e71 kullanıyorum bende de oluyor. Kablosuz modem ara ara resetlıyor kendını. Ozamanda baglantı kopuyor. Bıraz bekleyıp tekrar denersen baglanıyor.

kayserMF

kayserMF

Üye
nokia n96 16gb kamera özellik desteklenmiyor diyor :(

Üst Alt