Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

delireis78

Üye
Slm arkadaşlar ben e71 kullanıcısıyım . Telefon şifreleme hafıza kartı şifreleme işlemi yaptım geri kaldırdım ama dosyalarım bozuldu bunu geri getirebilirmiyim ? Lütfen aciiilll yardım edin önemli resimlerim var ! Şifreleme işleminde oldu.

mustafahurma

mustafahurma

Üye
adam sadece siteye uye olmus ne istedigini bimiyor ugrasmaya degmez bence

- - - Eklendi - - -

Slm arkadaşlar ben e71 kullanıcısıyım . Telefon şifreleme hafıza kartı şifreleme işlemi yaptım geri kaldırdım ama dosyalarım bozuldu bunu geri getirebilirmiyim ? Lütfen aciiilll yardım edin önemli resimlerim var ! Şifreleme işleminde oldu.

Hafiza kartini pc de ac duzelir diye umuyorum,kolay gelsin

delireis78

Üye
adam sadece siteye uye olmus ne istedigini bimiyor ugrasmaya degmez bence

- - - Eklendi - - -

Hafiza kartini pc de ac duzelir diye umuyorum,kolay gelsin

Ya çok uğraştım hiç bi program ne pcde ne telefonda acmadı . Bütün mp3ler görüntüler açılmaz oldu . Görüntü açılamıyor diyor. Bu şifreleme normal hafıza kartı şifreleme değil . Telefonda ayrıca duruyo şifreleme diye merak ettim bi şifreledim geri kaldırdım bu hale geldi .

logon91

Üye
nokia 5320 icin vnes bulamiyorum bi yardim etsen :)

hazeyn99

Üye
ya n 79 dosya kilitleme programı var mi..

Özkan5585

Üye
benim telefonum nokia n95 8gb telefonumun ön kamerası çalışmıyor kamerayı açıyorum beyaz ekran geliyor
Fotoğraf çekme tuşuna basıyorum çekim sesi geliyor fakat görüntü gelmiyor bu sorunu çözmeme yardıminızi bekliyorum inşallah bu sorunu çözmeme yardım edecek biri bulunur şimdiden teşekkür ederim

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
nokıa n95 kullanıyorum ovi maps 3.03 yüklemem mümkün mü teşekkürler

djmetin1351

Üye
telefonum n86 8mp telefonun kendi tarayıcısından facebook google filan girebiliyorum ama vodafone live dan tv izlemek istiyorum fakat girmek için tıkladigimda tarayıcıdan çıkıyor yardımcı olursanız çok sevineceğim bazı sitelerde böyle yapıyor bazılarına sorunsuz giriyor bi çözüm yolu var mi dir acaba

gkhnstn17

Üye
e71 için you tube video indirme progremı varmı ya bilen bi sey söylesin yoksa fıttrcam

- - - Eklendi - - -

mesaj atın ya bildiniz programı ona yönlendir buna yonlendir yoksada yok var deniyo ama bulan yok

eeenzo

Üye
E71 de burdan oyun felan yüklüyom oyunu oynuyom sorun yok ama başka bir nokıa telefona bluetoot ile nasıl yollıcam dosya yöneticinde oyunun programını bulamıyom

xaczx

Üye
tel 6220 classic foto çekerken (işlem sırasında bir hata oluştu cihazınızı kapatıp tekrar demeyiniz) diyor yapıyorum olmuyor yardım ederseniz sevinirim *3yes ile format çektim yine olmadı

Legendary.

Legendary.

Üye
E71 de burdan oyun felan yüklüyom oyunu oynuyom sorun yok ama başka bir nokıa telefona bluetoot ile nasıl yollıcam dosya yöneticinde oyunun programını bulamıyom

İndirdiğiniz uygulama/Oyun vs. Genelde C/Yüklü dosyalar-diğer-indirilenler adlı yere gelir. Ordan .sis .sisx .java uzantılı dosyayı gönderebilirsiniz eğer oyunu kurduktan sonra indirdiğiniz dosyayı silerseniz olmaz.. :oke:

- - - Eklendi - - -

İndirdiğiniz uygulama/Oyun vs. Genelde C/Yüklü dosyalar-diğer-indirilenler adlı yere gelir. Ordan .sis .sisx .java uzantılı dosyayı gönderebilirsiniz eğer oyunu kurduktan sonra indirdiğiniz dosyayı silerseniz olmaz.. :oke:

xaczx

Üye
6220c güvenlik kodu kırma programı yok mu

boz10kurt

Üye
6730c tlf kamera açılmıyor kameraya
girince ana menüye geri atıyor daha
öncede olmuştu telefonu orjinal
ayarlara döndürünce düzelmişti
şimdi ise defalarca hard ve solf
format attım bi defa açıldı biriki foto çektim sonra kapttım yine açılmadı
yardımcı olursanız çok sevinirim

aslan1819

Üye
Benim elimde nokia 6120c var telefona bir zamanlar şifre koymuştum ama şimdi telefonu açamıyorum bir yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim

hileci06

Üye
iyi geceler Arkadaşlar. benim Sorunum Şu telefonumda internete Giriyorum misal. Facebook girdim Anasayfaya bakıyorum sonra mesajlar bölümünü tıkladıgımda Telefon sayfayı acmıyor hala öyle ana sayfada kalıyor sonra telefonun menusune giriyorum biraz dolaşıyorum tekrar web'i tıkladıgımda sayfayı açmış oluyor. Bunu hem wires da hemde normal internetten girdiğimdede yapıyor neden olabilir acaba

grimser

Üye
e55 kullanan birisi varsa birkaç sorum olucak

sertbey

sertbey

Üye
n8-00 telefonum var geçenlerde formatladım hack işlemini falan herşeyi yaptım bir sıkıntım yok fakat skype açılmıyor üye adımı şifremi falan giriyorum birden program kapanıyor bunun hakkında bir bilgisi olan aynı problemi yaşayan varmı bir çözüm bulabilirmiyiz

holyxozi

Üye
beyler bende de şarş sorunu var net de 3g kapalı 5 dk duruom qoobattery uygulamasına göre yuzde 5 gidio 40 dk den az oyun oynyorum yuzde 16 falan gidiyor . Format atsam düzelirmi bir de formatta herşey silinirmi . Tel kvk servisnden yeni geldi 140 tl odedim batarya deismismidr yardım. tel c7 belle

flat_kil

flat_kil

Üye
Merhaba benim telefon e71. Telefonu sabit
konularda verilen hack yöntemiyle hackledim sertifika sorunu için ama wireless sorunum var mesela kablosuz modem açık olsada bazen bağlantı telefondan gidiyor bundan olabilir mi ? Tekrardan yazılım mı yüklesem ?

Üst Alt