Günaydın Mesajları Kısa Sevgiliye

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Günaydın Mesajları Kısa Sevgiliye
Sevgiliye Günaydın Mesajları Kısa

Sevgilinize yazmanız için sizler için birbirinden güzel Günaydın mesajları derledik.Bu güzel Günaydın mesajlarını çok beğeneceksiniz.

Günaydın Gönlümün Sultanı Günaydın Sevgilim

Günaydın Aşkım Günün benimle geçsin.

Günaydın Sevgilim Günün gününden daha güzel geçsin

Günaydın sevgilim, bu sabah doğan güneş kadar günün aydın olsun.

Günaydın birtanesi yeni doğan her gün umutlarımızın senedi olsun..

Sende olmasan benim günümü kim aydınlatırdı.Gündüz güneşim gece ay’ım Günaydın.

Günaydın kalbimin orta yerindeki bir tanecik sevdiğim en iyi arkadaşım.

Günaydın hüzün adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan aç gözlerini bak ne diyo gemideki ses; Seni Seviyorum.

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

Sabahları uyanıp yüzüne çarptıgın herbir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun aşkım.

Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryüzü bir de güneş doğdu zaman. Günaydın.

Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın her şeyim.

Aşkım her gün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın bir tanem.

Küçük bi günaydındır bazen yürekleri uçuran, küçük bi günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, bu da bi sevgiliye günaydın.

Sabah gözlerimi açıp seni izlemek ,dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim aşkitom.

Günaydın mavi dünyam, günaydın ak meleğim, günaydın hayatımın anlamı aşkım.

Günaydın viran gönlümün birtanesi Günaydın aşkım güzel günler seninle olsun.

Günaydın Sevgilim seni çok seviyorum.

Üst Alt