GTA 4 türkçe pack

Konu, 'PC Oyunları' kısmında Kratos1993 tarafından paylaşıldı. Okunma: 22591 | Cevaplanma: 26

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. GTA 4 türkçe pack

GTA 4 türkçe yaması arkadaşlar ihtiyacı olan varsa indirmesini tavsiye ederim.Ben kurdum baya iyi diğer yamalara göre yapan adamlar ilerleyen günlerde daha da eklentiler yapacakmış.
    www.fu lloyun.com/f17/gta-4-kuzeniko-turkce-yamasi-8833/

Yazan: Kratos1993
    mrtky35, aywen, asabi67 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. altyazıları da türkçe m i?

3. evet türkçe ama konuşmalardakileri daha çevirmemişleer.Ama bölümlerdeki altyazılar türçe

4. %100 yama mart ayında çıkacakmış

5. Ben de Gta 4 oynamak isterdim ama,Bilgisayarım kaldırmıyor...:(

6. GüzeL bir Paylaşım TeşekkürLer Kardeşim :)

7. 4 dvd ymiş oyun bugun alıcaktım ama dedim benimkini kasar. bende ekran kartı 8500 gt var
    2 gb ram 2.6 ghz amd x2 dual 5000+ benim pc rahat bi şekilde kaldırır mı ?

8. sağol kardeş

9. altyazı çok önemli mesela (manny yani M yazan) görevinin ilk bölümünde ne yapmalıyım

10. m ye gelmedim ben daha :) :) vakit olmadı..

11. gelince nasıl oynandığını söylermisin ne yapıcamı söylersen sevinirim

12. manny ile arabaya bin ve öndeki arabayı takip etmeye başla.Araba hedefine vardığı zaman in ve kapıya git.Kapıyı istediğin şekilde açabilirsin.Amacınız içerdeki herkesi öldürmek.Herkesi öldürün sonra dışarı çıkın ve görevi bitirin.

--------------- Ekleme ---------------

Olmassa ben OYUNGEZER Ocak sayısını aldım.Onda oyunun tam çözüm anlatmışlar ordan yardım alabilirsiniz.:ehe

13. vallah dükkanda hiç kimse yok sadece büyük koli gibi kutular var ne yapmalıyım

14. ya gta 4ü nerden indirebilirim bazı sitelerde buldum 100 part dan fazla

15. arkadaşım hep öledir 100den daha azını bulamazsınız internetten bu arada indirmeyi düşünme çünkü bilgisayarına uymaz ve virüs bayağı fazlaymış indiren arkadaşlarım söyledi

16. çok güsel olmuşş.......

17. bak oynayasım geldi şimdi =)

18. oyna oyna ben bitirmek üzereyim :ehe

19. bravo kardeş sana ben daha oyunun 24.37 bitirebildim

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar tam altyazı türkçe olmuşu varmı yaması acaba ben daha önce bu sitede indirdim ama %50 türkçe tamı varsa linkini atarsanız sevinirim

20. yav nerden indiriliyor bu

GTA 4 türkçe pack konusuna benzer içerikler

1. Gta 4 patchler ile uyumlu türkçe yama arıyorum!!! ( 4 Ocak 2011 | PC Oyunları )

Slm arkadaşlar gta 4 türkçe yama ile ilgili ''rockstar games in çıkardığı son çıkan 1.0.7.0 patch de çalışmadığı'' gibi söylentiler var'' elinde tüm patchler ile uyumlu türkçe yama olan veya yama bilen varsa lütfen cewap yazsınn !!!
  2. Gta 4 ( 11 Ocak 2012 | PC Donanım Genel )

Beyler benim masaüstü Intel Core Duo 1.80 ghz işlemci 1 Gb 256 bit ddr3 Nvidia 9800 Gt Ekran kartı 3 gb ram beyler gta 4 ayarlar high very high gözüküyor ama oynarken takılmalar filan oluyor neden acaba ? :(
  3. gta-4 türkçe yama yardım lütfen ( 2 Ağustos 2012 | PC Oyunları )

gta 4ü kurdum sorunsuz oynuyorum en küçük bir donma bile yok. en üs özeliklerde oynuyorum. çözünürlükle oynuyorum 1920x1080 olarak. fakat oyundan hiç bişey anlamıyorum ne yazıkki :( türkçe yama kuruyorum olmuyor.sadece harf kalıyor oyuna...
  4. Gta 4 ( 10 Temmuz 2013 | PC Oyunları )

Merhaba arkadaşlar. Bana GTA 4 lazım nereden indirebilirim acaba yardım edermisiniz ? :)
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 6:48:00