GT-S5603 java oyunlarda alttaki sanal klavyeyi kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

aziz can

Üye
    Konu Sahibi
GT-S5603 java oyunlarda alttaki sanal klavyeyi kaldırma
oyunlarda altta çıkan tuşları kaldırmanın yolunu buldum aşağıdaki kodu oyun yada program yüklemeden önce jad dosyasına ekleyip kaydedin sonra yükleyin sanal tuşlar kayboluyor..

MIDlet-Touch-Support: True
UseNativeTextButtons: false
ReverseSoftkeys: true
UseNativeCommands: false
LGE-MIDlet-TargetLCD-Height: 320
LGE-MIDlet-TargetLCD-Width: 240

not:jad dosyasını wordpad ile açıp düzenleyebilirsiniz. pek çok oyunda sadece MIDlet-Touch-Support: True satırını eklemek yeterli oluyor diğer satırlara gerek yok.

alıntıdır.denedim çalışıor. mükemmel!

• Beğen
Tepkiler: istanbul_mc, lordofonlyx, fruko003 ve 7 diğerleri

Ljard

Üye
arkadaşım jar dosyasının neresine giripte yazıyosun şu yazıları hala anlamış değilim şöyle kaldırdığın oyunlardan 3-5 atda bakalım
emeğin için teşekkürler

jewels3

Üye
jad dosyası demişsin arkadaşım ama bendeki oyunlar jar uzantılı ve wordpadla açınca garip kodlar çıkıyor.Aydınlatırsan sevinirim.

canizci

Üye
Jar dosyasını winrarla açıp Meta inf klaösrüne bunları ekliyoruz ....

offshore

Üye
arkadaşlar şu meseleyi biraz detaylı anlatabilirmisiniz ? jar dosyasını winrar la açıp içindekileri çıkarınca ve dediğiniz gibi metainf. dosyasının içindeki dosyayı wordpadla açıp verilen kodları ekliyorum. ancak daha sonra bu değiştirilmiş dosyayı tekrar jar haline getirip nasıl atıcaz telefona. o haliyle atınca malum bişey olmuyo?

ugursport080

Üye
konuyu açan arkadaş sanal klavyeyi kaldırdığın oyunları yüklede herkes faydalansın yada resimli filan anlat ki bizde yapalım...

bide senin dediğin gibi jad dosyasına ekledim yazıyı peki tele jad dosyasınımı jar dosyasınımı atacaz

sabrii1

Üye
arkdasım konuyu biraz acıkla anlamış degilim resimli yaparsan herkes faydalanabilir şuana kadar yapmış kimse yok

sebosili

Üye
Arkadaşlar bende telefonu yeni aldım we sizden yardım istiyorum oyun we tema yüklemek istiorum nerden yapabilrim bunu yardımcı olursanız sewinirim.

krmbbk

Üye
arkadaşlar kontrol panelinin nasıl kaldıralacağı arkadaş cok guzel anlatmıs fakat buyuk bır eksıklık var o yuzden olmuyor sıze bastan anlatayım ılk once jar dosyalarını jad cevırın bunu yapmak ıcınde jad maker dıye bır program var onu kurun ve uzerıne jar dosyasını surukleyın hemen jad moduna gırıyor sonra wordpad ıle jad programını acın ve arkadasın dedıgını kaydedın. sonra her ıkı dosyayıda jar ve jad seklınde aynı klosere ıceresınde yukleyın sonra jad dosyasısı uzerınden kurulumunu yapın eğer sadece jad dosyasını atarsanız yukleme yapmaz jar dosyasınıda atın jad dosyası uzerınden kurulum yaparsanız kontrol panellerı kalkar

khonce

Üye
resimli anlatacak bi arkadaş yok mu? kimsenin bildiği yok.

fac3t0liv3

Üye
beyler oyunları jad uzantılı ındırın. birlikte ac secenegınde word padı secın. kopyaladıktan sonra dosyayı java ya cewırın (bırlıkte ac secenegını secınce altta gozat gelıo oraya yava yazın bin klasorunu acın java klasorunu secın). tele atın fıstık gıbı oluo oyun :D

sudiru07

Üye
:oke: tesekurler arkadaslar aksam deneyecegim

anfoly

Üye
walla kardes ben bunları ındırıorum ama tel desteklemıo dıor cok sınır oldum kırcam telı falan pısman oldum aldıgıma 5603u bana gozunu sevym yardım eden bırı cıksn nasıl yuklenr dıe hıc bır dosyayı desteklemıor crazy_fast_to@hot.. simdiden saolun

syberblade

Üye
saol arkadasım dedgın gıbı yaptım. hal oldu.. eyw tesekkurler

MAK1981

Üye
yahu su oyunları sıze zahmet S5603

prestona uygun hale getırıp atın lutfenn

birmaviyildiz

Üye
teşekkürler işe yarıyor

arkadaşlar JADMAKER programını indirin jadmakeri çalıştırın küçük bir pencere açılacaktır jar dosyasını bu pencerenin üzerine bırakın
JAD dosyası oluşacaktır
daha sonra JAD dosyasına verilen kodları yazın kaydet deyin ve pencereyi kapatın
sonra JAD ve JAR dosyalarını birlikte telefona yükleyin
daha sonra bunlardan birisni kur seçenegini tıklayın
hepsi bu kadar...
her oyun için bu işlemleri ayrı ayrı yapmanız gerekiyor yani her oyunun jad dosyasına kodları yazarak kaydettikten sonra aynı anda telefona yüklemelisiniz ve jar jad fark etmez birini kurun

mertmert111

Üye
arkadasım cok saolasın yaptım oldu tesekurler

mertmert111

Üye
arkadasım cok saol ben denedım butun oyunlarda calıstı ellerıne sağlık

112 acil

112 acil

Üye
arkadaşlar bir yöntem biliyorum Lg cookie de denedim assassin's creed 2 yi harika oldu yatay bi şekilde tüm ekranda istediğini yapabiliosun:oke:

--------------- Ekleme ---------------

mehsemetma adkadaşımızın dediği doğru ama jar üzeri den oluyomu bilmiyorum ben denemedim.
Jadmarker ı kullanın kesin oluyo ama .jad üzerinden kurulum yaptım ben.

Manifest-Version: 1.0
MIDlet-Name: Assassin's Creed 2
MIDlet-Version: 1.0.3
MIDlet-Vendor: Gameloft SA
MIDlet-Icon: /icon.png
MIDlet-1: Assassin's Creed 2, /icon.png, GloftASC2
MIDlet-Scaleup-Support: False
MicroEdition-Profile: MIDP-2.0
MicroEdition-Configuration: CLDC-1.0
Created-By: 1.4.2 (Sun Microsystems Inc.)
MIDletX-No-Command: true
MIDlet-Touch-Support: true
LGE-MIDlet-TargetLCD-Height: 300
MIDlet-Jar-Size: 716985
MIDlet-Jar-URL: AssassinsCreed2_landscape_.jar
Nokia-MIDlet-Category: Game

Bunlar Assassin's Creed2 nin kodları
Altı çizili bölümse ekranın pixelleri (telefona göre ayarlasanız iyi olur)

--------------- Ekleme ---------------

mehsemetma adkadaşımızın dediği doğru ama jar üzeri den oluyomu bilmiyorum ben denemedim.
Jadmarker ı kullanın kesin oluyo ama .jad üzerinden kurulum yaptım ben.

Manifest-Version: 1.0
MIDlet-Name: Assassin's Creed 2
MIDlet-Version: 1.0.3
MIDlet-Vendor: Gameloft SA
MIDlet-Icon: /icon.png
MIDlet-1: Assassin's Creed 2, /icon.png, GloftASC2
MIDlet-Scaleup-Support: False
MicroEdition-Profile: MIDP-2.0
MicroEdition-Configuration: CLDC-1.0
Created-By: 1.4.2 (Sun Microsystems Inc.)
MIDletX-No-Command: true
MIDlet-Touch-Support: true
LGE-MIDlet-TargetLCD-Height: 300
MIDlet-Jar-Size: 716985
MIDlet-Jar-URL: AssassinsCreed2_landscape_.jar
Nokia-MIDlet-Category: Game

Bunlar Assassin's Creed2 nin kodları
Altı çizili bölümse ekranın pixelleri (telefona göre ayarlasanız iyi olur)
(Ekran pixelleri lg Cookie göredir!)
:bye2:

kiwemc85

Üye
şaka mı yapıosunuz gerçekmi anlamadım dediğiniz gibi yapıorum ama hala leş klavyeden kurtulamıorum.. jad dosyasını word belgesinde açıp verdğinz kodları ordaki kodların altına ekliorum kaydediorrum sonra jad ve jar'ı tele yüklüorum oyunu açıorum yine aynı çıkıo allah rızası için birisi gerçek bi çözüm iletsin

Üst Alt