GT-I9003 imei sorunu acil

Konu, 'Samsung' kısmında cpalaz tarafından paylaşıldı. Okunma: 1926 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. GT-I9003 imei sorunu acil

arakadaşalr elimde samsung i9003 var ve imei kapanacak 1 haftaya . elim dede 2-3 tane eski tel var . telefonuma nasıl yeni bir imei atabilirim android konusunda bir bilgim yok . bilgisi veya program paylaşabilecek arkadaşalrın yardımlarını bekliyorum

Yazan: cpalaz
  2. Programı var ama Çalısırmı bilmem istersen Telefoncuya Git Yanında eski telefonunu götür Deki Eski telefonumun imei'sini Yeni telefonuma Geçirirmisin vs De Yaptır 20-30 Lira alır . Yada İnternette araştır '' imei değiştirme programı '' diye

3. tanıdığın birinin pasaportu varsa 100tl verip yasal yollardan imei kaydet yasal!

GT-I9003 imei sorunu acil konusuna benzer içerikler

1. Gt-s5603 fw sorunu acil yardım ( 16 Ağustos 2010 | Samsung )

Arkadaşlar Gt-S5603e Yanlışlıkla 5600 Fwsi attım ve java almıyor acil yardım yha su java alsın yada orjinal java alan bir yazılım verin lütfen acil yardım :bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm:bilmm
  2. samsung gt-b5310 donma sorunu ACİL YARDIM ( 17 Nisan 2011 | Samsung )

ARKADAŞLAR BU TELEFONDAMI VAR SORUN BENİM PARMAKLARIMDAMI ANLAMADIM BAZI YERLERLERDE DOKUNUYORUM AMA İŞLEMİYOR SONRA ART ARDA GİRİYOR VE TUŞ KİLİDİ 3 VE 4 DEVA BASTIĞIMDA AÇILIYOR BASIYORUM BASILI OLDUĞU GÖRÜNÜYOR AMA AÇILMIYOR (kullananlar...
  3. HTC Wildfire S Yurt dışından geldi imei sorun..! ...ACİL YARDIM... ( 7 Ağustos 2011 | HTC Android Yazılım )

HTC Wildfire S TELEFONUM YURDIŞINDAN GELDI ANCAK YEGENİM TEK GELDİ VE 16 YASINDA USTNE ALAMIYOR TELEFONU YAŞ ITIBARI ILE YOKSA GAYET YASAL YOLLARLA GELDI SİMDİ NEYAPMALIYIM TELEFONU NASIL KAYIT ALTINA ALDIRABİLİR LEGAL YADA İLLEGAL İMEİ ÇAKMA...
  4. Samsung Galaxy S scl (GT-I9003) Sorun acil yardım lütfen !!!! ( 15 Mayıs 2012 | Samsung )

telefonumu alalı henüz 3 ay kadar oldu, sadece bir güncelleme yaptım, son 2-3 haftadır sistemde yavaşlama sorunum var, özellikle mesaj yazarken telefon deyimi yerindeyse kasıyo ve kapatıp açtığımda simgelerin yeri değişiyo, bu sorun neden...
  5. I9003 Room Sorunu Yardım ( 9 Ağustos 2013 | Android Genel )

Arkadaslar Yaklasık 3 ay önce Bir Room Kurmustum Biraz Sorun Yasayarak Tebıkı Uzun Suredır Kullanmıstık Telefonu İşte 3 Aydır Dun Sabah Telefon Gitti Kendılınden Acılıp Kapanmaya Basladı Bende Stock Room Die Bişi Varmıs Onu Atayım Dedım Tam Attım...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 16:31:07