gt 9000 ine rom

Konu, 'Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek' kısmında nurullahbilgin tarafından paylaşıldı. Okunma: 207 | Cevaplanma: 0

1. gt 9000 ine rom

arkadaşlar bn galaxy s gt ı9000 kulanıyorum 2.3.6 rom kurulu ama bn yeni cıkan 4.1.1 ve ya 4.2.2 kurmak istiyorum bir kaç tane kurdum castum rom falan ama onlarda güntürü konuşma mevcut değil bana bir rom önerin ki yada bir link gürüntürü konuşma samsung 3*4 tuş takımı ve t9 mevcut olsun şimdiden allah razı olsun

Yazan: nurullahbilgin

gt 9000 ine rom konusuna benzer içerikler

1. samsug GT-I 9000 galaxi s hakkinda ( 12 Eylül 2010 | Samsung )

arkadaslar samsung galaxi s model bi telefon aldim ama sanirim bunda adobe flas player yok ve hic bi yerdende bulamiyorum. yardim edebilecek arkadaslara simdiden tesekkürler
  2. Gt-s5830i siii rom yardim!! ( 23 Ocak 2013 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Arkadaşlar elimde bir gt-s5830i cep telefonu var. Ben bu telefona s3 görünümlü bir rom istiyorum.Lütfen yardıım!!
  3. Galaxy ace gt-s5830 rom ?? ( 15 Haziran 2013 | Samsung Android Yazılım )

Merhabalar Arkadaşlar Ace kullanıyorum hafıza sorunum var sarjım az gidiyor bazı arkadaşlar romlatırsam düzelir dedi her kafadan bir ses çıkıyor garanti dışı kalır diyenlerde var nasıl oluyor bu rom işi bana sorun çıkarrır mı ??
  4. [rom][stable]inspiration_rom_v17.3_galaxy_ace_plus (gt-s7500) ( 7 Ekim 2013 | Samsung Android ROM )

rom'un içeriği Based on Stock Rom(Gingerbread 2.3.6) Pre-Rooted with BusyBox, Chainfire's Superuser & Chainfire's SU Binary for Better Rooting Experience Blackburner's Non-OC Custom Kernel for Better Stability & Performance Deodexed...
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 2:29:23