GSM operatörleri arasında en avantajlı konuşma tarifesi nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuna3543

Üye
    Konu Sahibi
GSM operatörleri arasında en avantajlı konuşma tarifesi nedir?
Arkadaşlar ve modlar öncelikle kusura bakmayın vodafone, turkcell ve avea sayfalarında bu başlığı açacağım çünkü ortak bir sayfa bulamadım. avea hattım var faturasız ve mobilöğrencililere ayda 30 tl yüklersen 1000 dk bedava tarifesini kullanıyorum fakat daha 4 gün önce yaptığım bu tarife demin bitti. 1000 dk ne yazıkki yetmiyor gurbetlik çekince insan..
Benim sorum şu faturalı veya faturasız herhangi bir GSM operatöründe en avantajlı tarife nedir? Biraz araştırdım bana göre en avantajlı olanı vodafoneun faturasız hatlarına uyguladığı engelleri aşan tarife: Vodafone Engelleri Aşan Tarifesi
20 tl ye karşılık 12.000 dakika veriyormuş vodafone lulara, ne kadar doğrudur bilemem.. Ben tek bir kişiyle konuşacağım, hatırlıyorum önceden 1 kişi seçip onunla sınırsız konuşabildiğin tarifeler vardı, hala varsa o tarz bir tarife lütfen bilgilendirirmisiniz? Ve size göre en avantajlı tarife nedir bunu yazarmısınız?
Şimdiden çok teşekkürler ediyorum MaxiCep ailesine:evet:

Düzeltme: özür diliyorum vodafone un engelleri aşan tarifesi engelliler içinmiş, okumadan etmeden yaptım affola..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt