grepolis (online tarayıcı oyunu) (türkçe)

Konu, 'Symbian^3 Oyunları' kısmında tayrebaz tarafından paylaşıldı. Okunma: 2962 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. grepolis (online tarayıcı oyunu) (türkçe)

< Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

Bu linkten üye olup oynuyabilirsiniz, ister mobil versiyonda ister web sürümünde opera mobile da sorunsuz çalışmıştır.

Normalde mobil sürüm android ve iphone için tasarlanmış ama 5800 da sorunsuz oynadım.

Grepolis - Antik Çağda geçen tarayıcı oyunu

Yazan: tayrebaz
    aykan59 ve MaxipmaN bunu beğendi.
  2. teşekkür ederim

3. teşekkürler

4. :rica: bu arada oyundaki adım tayrebaz bana ulaşabilirsiniz.

5. tesekkurler

6. Tesekkurler

7. Indirdim basarili :D:D:D

8. :rica: arkadaşlar yalnız benim hesabım kapatıldığı için oyunu bıraktım :)

9. nasil indiriyoz :)

10. kardeş indirme olayı sadece android ve ios işletim sistemli cihazlar için geçerli yani symbian cihazlar sadece web tarayıcılar üzerinden oyuna katılabilirler. örnek olarak opera mobile.

grepolis (online tarayıcı oyunu) (türkçe) konusuna benzer içerikler

1. Mafia Game(Mafya Oyunu Online Türkçe) 1.1.0 ( 23 Haziran 2012 | Diğer Android Oyunlar )

Gereken Android sürümü:Cihaza göre değişir Market:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameforge.xmobile.mafia&hl=tr Güncellenme tarihi:11 Mayıs 2012 Cuma Mevcut sürüm:Cihaza göre değişir Gereken Android sürümü:Cihaza göre...
  2. Mobil web tarayıcı tabanlı online oyun ( 7 Temmuz 2012 | Konu Dışı )

Beyler mobil web tarayıcı tabanlı warkingdoms diye online bi oyun var.gayet güzel bi krallık kurup o krallığı geliştirmek üzere bi oyun. tavsiye ederim oynamak isterseniz aşağıda vereceğim linkten üye olmanızı rica ediyorum teşekkürler...
  3. grepolis (online tarayıcı oyunu) (türkçe) ( 16 Eylül 2012 | Symbian S60v5 Oyunları )

Bu linkten üye olup oynuyabilirsiniz, ister mobil versiyonda ister web sürümünde opera mobile da sorunsuz çalışmıştır. Normalde mobil sürüm android ve iphone için tasarlanmış ama 5800 da sorunsuz oynadım. Grepolis - Antik Çağda...
  4. Online Mobil Türkçe Oyun ( 14 Aralık 2012 | Konu Dışı )

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. internet paketi yaptım ve yaklaşık 2 aydan beri telefondan (s5233w)web tabanlı mobil oyunları araştırdım fakat kolay olmadı malúm türkçe pek bulunmuyor. neyse fazla vaktim yok hikaye kısmını...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 20:43:44