Green Farm 3 APK v1.0.0

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Green Farm 3 APK v1.0.0

Açıklama
Çiftçilik macerasını yeni Green Farm'da yeniden keşfet! Amcandan miras kalan malikaneyi eski şanına kavuşturmak için bir seri görev tamamla. Tabii ki en ünlü çiftçi olmak için çiftliğini, arkadaşlarının ve komşularının yardımıyla yönetmelisin!
Yepyeni bir atmosfer, daha kolay kontroller ve tanışıp oynayacak yeni kahramanlarla bu oyun, çiftçiliğin keyfini çıkarman için yepyeni yollar sunuyor!

- Yeni Green Farm'da çiftçilik macerasını yeniden keşfet!
- Arkadaşlarının ve komşularının yardımıyla malikaneyi yenileme görevini üstlen!
- Çiftçilik, hasat, imal etme ve daha fazlasıyla dolu görevleri tamamla.
- Sosyal olmak büyümene yardım eder! Arkadaşlar hedeflerine ulaşmana yardımcı olur. O yüzden arkadaş canlısı ol!
- Çiftliğini daha verimli, basit ve eğlenerek yönetmeni sağlayan kolay kontroller!
- Daha renkli bir çevre ve eğlenceli karakterlerle dolu yeni bir dünyanın tadını çıkar.

Tüm bunlar akıllı telefon ve tabletlerde mevcut!

Yenilikler
Çiftçilik macerasını yeni Green Farm'da yeniden keşfet! Amcandan miras kalan malikaneyi eski şanına kavuşturmak için görevleri tamamla. En ünlü çiftçi olmak için çiftliğini, arkadaşlarının ve komşularının yardımıyla yönetmelisin!
* Tüm bunlar akıllı telefon ve tabletlerde mevcut!

Nasıl yüklenir?

1)Dosyayı indirin.
2)APK dosyasını cihazınıza yükleyin.
3)Oyunu çalıştırın.

Google Play Linki:

İndirme Linki:

Konuyu beğenmeden veya teşekkür etmeden geçmeyelim lütfen. İyi oyunlar :oke:

• Beğen
Tepkiler: Buğra

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
bi hayday çıkmadı androide :yagmur::yagmur::tşk::'(:'(

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
pusatt

pusatt

Üye
Hileli side olsa süper olur

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Paylaşım için teşekkürler. :spr

pusatt

pusatt

Üye
İnşallah ben 4 gündür oynuyom 14. Level deyim ilerlemiyo para olmayinca candy crash saga daki gibi bekliyorum süreyi