>>> GPS Viewer (Koordinat Bulma Programı)<<< Önizlemeli

Sponsorlu Bağlantılar

toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
>>> GPS Viewer (Koordinat Bulma Programı)<<< Önizlemeli
Bulunduğun Yerin Koordinatlarını bulan program...

Zip Şifresi : maxicep.com

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mutuysn

soner_16

Üye
Süper deniyecm

kral25

Üye
saol reis allah senden razi olsun

swedish

swedish

Üye
denedim ama calistiramadim, nasil calisiyor bu?

yckoc2004

Üye
eyvallah kardeş emeğine sağlık
bilgin dahilinde bisorum olacak resmi biyerde çalışıyorum ve bizde de gps koordinat sistemini kullanıyoruz elimizde koordinat bulan garmine ait bir cihaz var ve koordinatları x ve y olarak buluyor ve hem benim nokia n95 8gb da yüklü olan garmin programından (n ve e olarak koordinat veriyor) hemde sizin verdiğiniz programdan (sizinkide n ve e olarak veriyor) farklı sonuçlar veriyor bunlardan hangisi doğru x ve y mi yoksa n ve e ile verilen koordinatlar mı selamlar pm atarsan sevinirim saygılar...

oskar x

oskar x

Üye
ya bu java hatası verdi :S:S

YALIHUYUK

Üye
selam arkadaslar ben gps viewer programi indirdim fakat benden passwort istiyor yani kodunu bilen varsa bir zahmet yazarsa sevinirim

jkbaha

Üye
Diğer koordinat sistemlerinin bilgilerini veren bir program var mı bildiğiniz. grşd koordinat falan. ben araştırdım bulamadım

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Diğer koordinat sistemlerinin bilgilerini veren bir program var mı bildiğiniz. grşd koordinat falan. ben araştırdım bulamadım

telefonun kendi orjinal programı var zaten .GPS Verisi diye oprogram koordinat ve hız bilgilerini veriyor.

• Beğen
Tepkiler: mutuysn ve sofualanli

ardiles

Üye
1- program password istiyor
2-pencereyi kapattiktan sonra program bir daha bulunamiyor..
3- bu programi indirenlere tavsiyem, derhal saglam bir programla bilgisayarainizi taratip guvenli oldugundan emin olun!

atibaba930

Üye
Emeğe saygı ama çalışmıyo malasef :S

okiris

Üye
var utmdata x-y koordinatlarını verir

murattunc

Üye
sağol

wrestlerfb

Üye
nerden indircem

_lanetlirapci_

Üye
ikilemde kaldım ya virüs yada bozuk :off: :off: :off: :hmmm :hmmm (hata:Failed to load Main-Class manifest attribute from X:\........\........\........\GPSViewer.jar)
tmm emeğe saygıda böyle olmaz ki |-) |-) |-) |-)

ben_8864

Üye
password: maxicep.com
şifre bu arkadaşlar

----------Eklendi @ 17:53:06 ---------- Yazıldı @ 17:49:42 ----------

password : maxicep.com

şifre bu arkadşlar

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Teşekkürler

Üst Alt