Gösterilecek fotoğraf yok < sorunu.

Konu, 'Nokia S40 ve Java Destek' kısmında karamaske2911 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1827 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gösterilecek fotoğraf yok < sorunu.

Her hangi bir fotoğraf açmak istediğim zaman telefonum bu hatayı veriyor, nedendir aceba?

Yazan: karamaske2911
  2. telefonunun modeli 6303i mi? yazılım hatası arkadaşım teknik servis e götür yazılımla çözülür saygılar...

Gösterilecek fotoğraf yok < sorunu. konusuna benzer içerikler

1. Facebook'ta silinen fotoğraflar yok olmuyor ! ( 29 Haziran 2009 | Network, İnternet ve Güvenlik )

Facebook'taki fotoğrafların ömrü ne kadar? İşte asla kaybolmayan zombi resimlerin sırrı.. Herkes hata yapar. Yorucu bir akşamdan sonra sabah kalktığınızda arkadaşlarınızın "sevimsiz" bir sabah halinizin fotoğrafını çekmesine engel...
  2. n95 8gb fotoğraf sorunu ??? ( 2 Ekim 2009 | Symbian S60v3 Destek )

merhaba arkadaşlar bende n95 8gb var.geçen gün telefonu ,fotoğraflarımı arkadaşıma göndermek için onun bilgisayarına taktım.bilgisayarda virüs varmış.tele virüs bulaştı.eve gelip teli bilgisayarıma taktığımda bütün fotoğraflarım silindi fakat...
  3. N79 Fotoğraflar yok?! ( 9 Mayıs 2010 | Symbian S60v3 Destek )

Arkadaşlar ben bugün istanbul gezisinden döndüm ve 200 mb a yakın fotoğraf çekmiştim N79'umla. Fakat geldim telefondaki fotoları atmak için bilgisayara taktım bide baktımki fotoğraflardan eser yok sadece 3 tane video duruyor. Ne galeride...
  4. 6600i slide destekleyici dosya. gösterilecek bir şey yok ne demek ( 16 Nisan 2012 | Nokia S40 ve Java Destek )

ben nokia 6600i slide telefonuna jar uzantılı s40 oyununu indirdiğimde destekleyici dosya.gösterilecek bir şey yok diyor.bu ne demek,nasıl oyun yükleyebilirim?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 14:53:05