"Göster kendini Tabata!"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
"Göster kendini Tabata!"
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin bonservis bedelinin yüksekliği tartışma konusu olan Rodrigo Tabata'yı Galatasaray derbisinde ilk onbirde oynatmayı planladığı öğrenildi.

Denizli'nin Brezilyalı futbolcuya "Yapılan tartışmaların içine girme. Sadece futbolu düşün. Galatasaray maçında sana ihtiyacım var. Takım olarak gol sıkıntısı çekiyoruz. Bunu gidermeliyiz ve bu konuda sana güveniyorum" dediği belirtildi.

Siyah beyazlılar hazırlıklarına Milli takımlardaki futbolcularından eksik devam etti. Delgado özel programı çerçevesinde çalışırken; Yusuf, Serdar Özkan ve Rüştü'nün tedavilerine devam edildiği açıklandı. Batuhan'ın salonda güçlendirme çalışmaları ve koşu yaptığı, sağ dizinde ağrıları bulunan Nobre'nin ise antrenmana katılmadığı belirtildi.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Tabata'ya bu kadar güvenilmesi beni şaşırtıyor...

SucX

SucX

Üye
Gazianteple maçlara çıktığı için zaten hazırdı ilk 11'de oynaması sıkıntı yaratmaz.
Bileklerine hakim yusuf veya serdar özkanda oynayabilse hücuma daha fazla katkı sağlanırdı
Bakalım nasıl olucak :)

Pegasus™

Pegasus™

Üye
Tabata kesinlikle teknik,klas vuruşlar yapabilen ve bilegi çok yumuşak bir futbolcu. Çok başarılı bir futbolcu beşiktaş camiasına tebriklerimi sunuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...