Görüntü kocaman lütfen yardımmm :( iphone 4s

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında ReNeVaL tarafından paylaşıldı. Okunma: 7104 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Görüntü kocaman lütfen yardımmm :( iphone 4s

arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır sorunsuz kullandığım iphone son zamanlarda sık sık görüntü büyüyo kocaman oluyor görüntü ekrana sığmıyor tabiri caizse format attım yine olmadı eski versiyona çevirdim yine olmadı hiç bu durumla karşılaşan varmı acaba S

Yazan: ReNeVaL
  2. Goruntu kocaman derken uygulama icinde filan mi?

3. Gerçekten ilginç bir durum. Yüklediğiniz bir programdan kaynaklı olabilir diyeceğim ama format attım demişsiniz. Bir de son yazılım olan ios6'yı yüklemeyi deneyin.

4. hocam mesela ekrana baktığım zaman gerçek çözünürlük düzeyini görüyorum yani ekrana bakınca ana menünün 1/8 ini görüyorum ekranda fotoğrafa bakarken fotğrafı büyütttüğünüzü düşünün fotoğrafın hepsi görünmez demi buda öyle bişey ekran kocaman oldu görünmüyor ekranın hepsi :( of yaa

5. Evet banada oldu ama telefonum jb li benim yanlışlıkla ipod 3 ün tweek ini yüklemişim ekrana gelen tüm uyarılar vs kocaman dı bu twee gi kaldirinca düzeldi seninkisi jb li değil sanırım

6. Görüntü büyüdüğünde 3 parmağınızlA ekrana çift tıklayın
    Bu bir özellik erişebilirlik ayarlarında ayarı vardı galiba
    3 parmakla çift tıklayıp ekranı büyütüp küçültebilirsiniz :)

Görüntü kocaman lütfen yardımmm :( iphone 4s konusuna benzer içerikler

1. iphone dehaları lütfen yardımmm

meraba arkadaşlar ben 2 aykadar önce amerikadan bi iphone3g 8gb getirdim turbo simde aldım ordan. telefon bildiğiniz üzre at&t telefonu. aktif edilmişti. türkiyeye geline turbo simle onu kullandım baya bi süre ama turbo sim takılıyken...
  2. iphone 4s yardım edin lütfen.

dün 4s 32 gb aldım 1900e . ama telefonu kutudan cıkarttıktan sonra yuzde 50lilik sarjla bıtene kadar devam ettım ve telefonu bıttıgınde sarja taktım bugun ıse saat sabah 6da cıkarttım fakat 6 cıvarı tekrar bıttı sarjı pek oynamadıgım ışıgını vs...
  3. İphone 4S mi Yoksa Sony Xperia S mi ?? lütfen yardımmm

merhaba arkadaşlar kuzenim telefon alacak ama çok kararsız sizden yardım istiyor. İPHONE 4S Mİ YOKSA XPERİA S Mİ arkadaşlar xperia s özellik olarak çokk üstün fakat iphone 4s bilirsiniz uygulama olarak tanım olarak zengin bir tel oda kararsız...
  4. iphone 4s 5.1.1 lütfen yardımmmm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

merhaba arkadaşlar iphone 4s 5.1.1 yazılımına jailbreak cıkmadı mı bilgili biri bilgilendirsin heryerde bişiler söleniyo adam akıllı net bişi söleyen yok bu siteye guveniyorum son carem de sizlerden gelen yardımlar olacaktır cıktımı cıkıyormu ne...
  5. iPhone 4S Ekran Sorunu (Kısa Süre Görüntü)

Merhaba arkadaşlar Çin'den getirttiğim orjinal iPhone 4S ilk kullanımda (dün) bir sorun çıkartmadı ancak bugün telefonun görüntüsünde bir problem var.Telefonu şarja taktığımda max. 1 saniyelik görüntü alıyorum ve telefonun ekranı tekrar...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 20:04:46