Görüntü kocaman lütfen yardımmm :( iphone 4s

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında ReNeVaL tarafından paylaşıldı. Okunma: 5245 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır sorunsuz kullandığım iphone son zamanlarda sık sık görüntü büyüyo kocaman oluyor görüntü ekrana sığmıyor tabiri caizse format attım yine olmadı eski versiyona çevirdim yine olmadı hiç bu durumla karşılaşan varmı acaba S

Yazan: ReNeVaL
  2. Goruntu kocaman derken uygulama icinde filan mi?

3. Gerçekten ilginç bir durum. Yüklediğiniz bir programdan kaynaklı olabilir diyeceğim ama format attım demişsiniz. Bir de son yazılım olan ios6'yı yüklemeyi deneyin.

4. hocam mesela ekrana baktığım zaman gerçek çözünürlük düzeyini görüyorum yani ekrana bakınca ana menünün 1/8 ini görüyorum ekranda fotoğrafa bakarken fotğrafı büyütttüğünüzü düşünün fotoğrafın hepsi görünmez demi buda öyle bişey ekran kocaman oldu görünmüyor ekranın hepsi :( of yaa

5. Evet banada oldu ama telefonum jb li benim yanlışlıkla ipod 3 ün tweek ini yüklemişim ekrana gelen tüm uyarılar vs kocaman dı bu twee gi kaldirinca düzeldi seninkisi jb li değil sanırım

6. Görüntü büyüdüğünde 3 parmağınızlA ekrana çift tıklayın
    Bu bir özellik erişebilirlik ayarlarında ayarı vardı galiba
    3 parmakla çift tıklayıp ekranı büyütüp küçültebilirsiniz :)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.