Görev Yöneticisi, yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı (çözümü)

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Genel' kısmında Love Prince tarafından paylaşıldı. Okunma: 2827 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Görev Yöneticisi, yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı (çözümü)

Eğer bilgisayarınızda CTRL + ALT + DELETE'ye bastığınızda,
    < Resmi açmak için tıklayın >

ßu hatayı alıyorsanız çözüm aşağıda. ;)

1. Başlat > Çalıştır > gpedit.msc yazıyoruz.

2. Kullanıcı yapılandırılmasını açıyoruz.

3. Yönetim şablonlarını açıyoruz.

4. Sistem seçeneğine giriyoruz.

5. Ctrl + Alt + Delete seçeneklerine giriyoruz.

6. Görev yöneticisini devre kaldır'ı açıyoruz, Yapılandırılmadı seçeneğini seçip Uygula / Tamam'a basıyoruz.

İşte bu kadar. Artık Görev Yöneticisini kullanabilirsiniz.

Yazan: Love Prince
    akula bunu beğendi.
  2. Bende bi zamanlar açıyodu yöneticiyi. Artık ne açıyo nede hata çıkarıyo anlamadım gitti:allalla:

3. ben 2-3 gündür deniyorum çalışıyor

Görev Yöneticisi, yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı (çözümü) konusuna benzer içerikler

1. CTRL + ALT + DELETE [Görev Yöneticisi] Sorunu | Çözüm... ( 5 Kasım 2008 | PC Yazılım )

Arkadaşlar Eğer Sisteminizde CTRL+ALT+DELETE Tuş Kombinasyonuna Bastığınızda Resimdeki Gibi Bir Hata Penceresi İle Karşılaşıyorsanız... Hiç Telaşaya Kapılmanıza Gerek Yok... Ek' de Verdiğim Dosyadaki .REG Dosyasına Tıklayarak Gelen Uyarı...
  2. '' Görev Yöneticisi Yöneticiniz Tarafından Devre Dışı Bırakıldı ''. ( 28 Ağustos 2009 | PC Donanım Teknik Yardım )

ARKADAŞLAR TAM 5 AYDIR BU SORUNLA UĞRAŞTIM VE SONUNDA ÇÖZDÜM(format atmadan). BİLİYORUM BENİM GİBİ DAHA ÇOK KİŞİ DUNYA UZERİNDE BU SORUNLA KARŞILAŞIYOR ÇÖZÜMÜ İŞTE BURADA. ARKADAŞLAR BUNU YAPAN BİR TROJAN: TROJAN DOWNLOADER.EXE KENDİNİ...
  3. Eklentiler devre dışı bırakılmış???!!! ( 13 Mayıs 2010 | Mozilla Firefox )

Arkadaşlar, ben pc sorunlarından hiç anlamıyorum. Günlerdir başımda bi dert var. Delirtti beni. İnterneti her açtığımda 'İnternet Explorer şu anda eklentiler devre dışı bırakılmış olarak çalışıyor. Eklentilerinizi yönetmek, devre dışı bırakmak...
  4. XP de Görev Yöneticisi kilitlenenler için çözüm ( 18 Kasım 2010 | Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

Windows XP'nin CTRL+ALT+Delete tuş kombinasyonu ile çalışan görev yöneticisinin yukarıdaki hatayı vererek çalışmaması sorunu bugünlerde birçok kullanıcıyı rahatsız etmesi üzerine konuyu açmaya karar verdim. Öncelikle; başlat çalıştırdan...
  5. Görev Yöneticisi ve Kayıt Defteri Düzenleyicisi Açılmayanlar İçin Kesin Çözüm ( 30 Kasım 2012 | Windows İşletim Sistemi Genel )

Merhaba Arkadaşlar Bugün Kayıt Defteri Düzenleme Açılmıyor Hatasında Keşfettiğim Yeni Yöntemi Vede Görev Yöneticisi Hatasını Düzeltmeyi Sizlerle Paylaşmak İstedim. İlk Önce Kayıt Defteri Düzenleyiciye Gelelim.Ben Kaspersky Antivirüs 2013 ü...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 15:52:16