Google'a Giremiyorum

Konu, 'Webmaster' kısmında Webmaster tarafından paylaşıldı. Okunma: 245 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Google'a Giremiyorum

Bu gece birdenbire Google.com ya da .com.tr'ye girememeye başladım. Çok kasarak yükleniyor gibi fakat açılmıyor hiç. Önbelleği falan temizledim, modeme ve bilgisayar reset attım ancak düzelmedi. Onun dışında her siteye giriyor sorunsuz. :confused: Opendns kullanıyorum.

Kaynak ...

Yazan: Webmaster

Google'a Giremiyorum konusuna benzer içerikler

1. google a giremiyorum - yardım..!

google a giremiyorum YARIM edin lütfennn?
  2. Google Chrome'dan Twitter'a Giremiyorum.

Arkadaşlar mozilla'dan hiçbir sorun olmadan twitter'a girebiliyorum.Ancak ie'den girmeye çalıştığımda bu site güvenilir değil gibi uyarılar alıyorum.Google chromadan girmeye çalıştığımda açılış sayfasını açıyorum epostamı ve şifremi yazıp giriş...
  3. google play store a giremiyorum t20

arkadaslar turkcell t20 kullaniyorum vodafone hattini kullaniyorum play store a giremiyorum wifi den girip indirme yapabiliyorum gmail hesabim acik gozukuyor vdfn live dan baglanamiyorum NOT: vdfn live dan baska sitlere girip indirme...
  4. Uygulama Google playe giremiyorum!

Arkadaşlar google playe giremiyorum. Cihazim note2 rootlu. Freedom kullanıyorum. .. sürekli bağlantı zaman aşımına uğradı uyarısı alıyorum. .. yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler. ..
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Haziran 2015 Salı - 6:31:07