Google playden hediye kartı almak ücretsizz

Sponsorlu Bağlantılar

Inception-6-

Üye
1 tane kod girdikten sonra birdaha yapmak için 5 kişinin benim kodumu kullamısı lazım mış yoksa yapardım 5 kişi bekliyom

ozkan1987

Üye
Denemek lazım

Luck Star

Luck Star

Üye
Denemeyin beyler emeginize yazik biz arkadaslarla eglencesine bunun gibi 4 5 program yukledik alayi ayni. Ya hediye kuponunu vermiyot ya 100.000 puan istiyo diyelim 90.000 de sunu yap felan diyor ilerlemiyor . bosuna ugrasmayin lutfen

• Beğen
Tepkiler: ozkan1987

ozkan1987

Üye
Üşendiğimden denemedim saçma zaten 160000 yapıcanda 10 dolar vericek kazıkcı google :D

mrtkrr61

Üye
Teşekkürler
m5026871

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Arkadaş kodu yazmak için 15.0090 Nanas lazım ve herkes 1 kere arkadaş kodu girebilir.Ama sizin kodunuzu farklı kişiler defalarca girebilir

alfamanager

Üye
B5047804
Acil beyler

SHS

SHS

Üye
Uğraşmaya değdi mi kart alan var mı? :D

Bi de size önerim herkesin kodunu ilk mesaja yazsın konu sahibi yada yönetici (15bini geçenleri de belirtsin)

T.serdar

Üye
Arkadaslar bosuna ugrasmayin

T.serdar

Üye
Kod olmuyor bizim ulkemizde malesef ben denedim bu programla degil tabi google play 10$lik kod veren siteler var bedavaya onlarla denedim kodlarim dogru fakat ulkenizde kullanilmiyor diyor bosuna denemeyin abd de fln olsak olurdu hem bunun cok kisa yolu var zaten bedavaya kod almak mumkun :)

Luck Star

Luck Star

Üye
Kod olmuyor bizim ulkemizde malesef ben denedim bu programla degil tabi google play 10$lik kod veren siteler var bedavaya onlarla denedim kodlarim dogru fakat ulkenizde kullanilmiyor diyor bosuna denemeyin abd de fln olsak olurdu hem bunun cok kisa yolu var zaten bedavaya kod almak mumkun :)
Nasil aliniyor :D

T.serdar

Üye
Bak simdi bu uygulamada 160.000 nanasa ulasinca sana bir kod vercek 10$ lik kod bu kodlar ülkemizde halen gecerli degil :( google wallet yani google cüzdan bunu kabul etmiyor arkadaslar bosuna denemeyin kod istiyorsaniz googlede kolayca bulabilirsiniz ama bu programla ugrasmaniz sonucsuz :)

Luck Star

Luck Star

Üye
Bak simdi bu uygulamada 160.000 nanasa ulasinca sana bir kod vercek 10$ lik kod bu kodlar ülkemizde halen gecerli degil :( google wallet yani google cüzdan bunu kabul etmiyor arkadaslar bosuna denemeyin kod istiyorsaniz googlede kolayca bulabilirsiniz ama bu programla ugrasmaniz sonucsuz :)
Onu ben dedim defalarca zaten bu tip programlarla ugrasmam ancak hesabi amerikaya cevirme veya amerika lokasyonlu hesap acmak olanagi var

Luck Star

Luck Star

Üye
çevirdim bende gift card arıyorum bulamadım ama

lo0ss_2

Üye
kodum y5054076

seyfoo52

seyfoo52

Üye
Benim kodumda (s5070954)

SHS

SHS

Üye
benim kodum 007 :cool

smert20

smert20

Üye
s5109578

lo0ss_2

Üye
google playde kodu yazınca aktifleştirmiyo. boşuna indiriyoruz bizde desteklemiyo.

Üst Alt