Anket Google Playden Alışveriş yapıyor Musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Google Playden Alışveriş yapıyor Musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    26
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Google Playden Alışveriş yapıyor Musunuz?
Maxicep üyelerinin google play stroden alışveriş hakkındaki düşüncelerini merak ettiğimiz için açtığımız ankettimize oyunuzla ve konuya belirteceğiniz düşiüncelerinizle katılabilirsiniz...:)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Hak eden uygulamalar için yardım amacıyla alıyorum ✋

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
PalmerTech

PalmerTech

Üye
Gerçekten hoşunuza gitmişse, almak gerektiğine inanıyorum. Çünkü bu insanlar da sonuçta bu iş için mesai harcıyorlar ve evlerine ekmek götürebilmelerinin yolu bu. Ha nedir, kullanıcılara da hak vermek lazım bir yerde, çok fazla uygulama var hangisine destek versinler. Ama en azından beğendiğiniz bir kaç uygulamayı satın almanız hem sizin kesenizi sarsmaz hem de herkes farklı şeyler satın alacağı için geliştiricilere ciddi anlamda destek olmuş olursunuz. Sonuçta bu adamlar da zaman ve para harcıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
oyun değilde uygulama alıyorum

bazi uygulamalar online kontrol yapıyor
eğer lisans kontrolü kaldırırsam da çalışmıyor (çoğu özellik kullanılmaz hale geliyor)

mecbur pamuk eller cebe iniyor

seco_can_can

seco_can_can

Üye
sevdiğim oyunların reklamlarını kaldırıyorum sadece

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
İndirimdekileri alıyorum. Hiçbir zaman tam fiyat vermek istemiyorum. Powerramp ve birkaç uygulama almıştım. Şimdi de Nova'nın indirimini bekliyorum. 10,00 tlden 0,59 tl ye düşüyor.

hikmet366

hikmet366

Üye
sadece lisans kontrol lü uygulamaları satın alıyorum

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Poweramp dışında iOS'e kıyasla parasını hak eden bir uygulama göremediğim için sadece 1 kez poweramp satın aldım.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
AVD Video Downloader Satın Almıştım Memnunum :)

0MG90

0MG90

Üye
İndirime giren uygulamaları almıştım.

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos
xmustx

xmustx

Üye
İndirim olsun yada olmasın satın aldığım oyun ve uygulama artı oyun içi satın alım dahi var

BrainHacker

BrainHacker

Üye
İlk önce apk sonra hoşuma giderse orjinal. :)

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH
kadikoy

kadikoy

Üye
şu ana kadar para ödemeye değer bir uygulama bulamadım.
eğer symbian daki gibi çalışan (Answer Machine )yani Telesekreter uygulaması bulursam parayla alırım.
google alt yapısı ve politikası veya çıkarları bu tür uygulamaya uygun değil.

Üst Alt