Google Play Bedava Gold,Cash,Premium Almak /// BOMBA PAYLAŞIM //// Root Gerektirir// freedom-0.9.0

Sponsorlu Bağlantılar

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: AeniesGB

freeze_king

freeze_king

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: AeniesGB ve nedenyap1
Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
Abi ellerinesağlık hayallerim gerçek oldu :D D:

• Beğen
saybatli2010

saybatli2010

Üye
bazı oyunlarda çalışıyor bazı oyunlarda ödeme başarılı dese dahi kendi onay vermedikçe oyun içine aldığınız itemler gelmiyor 3 oyunda denedim sadece 1 tanesinde hata aldım

• Beğen
memo23142314

memo23142314

Üye
Baylar telefonum galaxy s3 root atıcam sizce atmalımıyım 2 ay oldu alalı garantisi var
garan gider fakat her han gı bı arıza olmaso rotu kaldırıp orjinal rom yukler senız tekrar garan ye gırer root yapar sanız saMSUNG UN YETKI LERI DISINDA BAZI ROOT ısteyen ve root olssa calısmayan uygulama
ları da kullan mana yarar anroid yaban cısıy san tavsıye etmem teli boza bilir sın root olunca

• Beğen
Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
garan gider fakat her han gı bı arıza olmaso rotu kaldırıp orjinal rom yukler senız tekrar garan ye gırer root yapar sanız saMSUNG UN YETKI LERI DISINDA BAZI ROOT ısteyen ve root olssa calısmayan uygulama
ları da kullan mana yarar anroid yaban cısıy san tavsıye etmem teli boza bilir sın root olunca
Bilgi için saol root attım ayarları pek kurcalamıyorum :D zaten root atmadan önce telefonun her dosyasını bilgisayara yedekledim android falan öle dosyaları yedekledim

• Beğen
theeternal

theeternal

Üye
beyler hiç uğraşmayın çalışsa bile telefona yeni rom yüklemek gerekiyo arkadaşımdada böyle oldu bendede yeni rom yüklemessek google play güvenli internet bağlantı hatası veriyor

• Beğen
Tepkiler: azer_00792
azer_00792

azer_00792

Üye
Abi bende play google ye baglanmiyo abi nasi biwiy yaaaa

• Beğen
ersinbakar

ersinbakar

Üye
teşekkürler...

ahenry

Üye
parası ceza var mı?

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Markete bağlanamyan varmı boşuna rom yüklemeyin bu marketi indirin

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: AeniesGB, BLooD_ReG ve azer_00792
ichigo77

ichigo77

Üye
ninja sagada olmuyor ndn ???

saybatli2010

saybatli2010

Üye
Programı kullandıktan sonra google play bağlantı sorunu varsa programa girip menü>Stop tıklayın programı kapatın sorun çözülecektir.

Inception-6-

Üye
Space brothers games hacking falan diyo anlıyo hemen başka oyundada denedim onda yazı yok ama google playin kutucuğu çıkmıyor

saybatli2010

saybatli2010

Üye
Her oyun ve uygulamada çalışmıyor. bir çok oyunda kullandım bazı uygulamalarda da işe yarıyor. Go sms de çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: .caner.

bayprado

Üye
Rootsuz kullanma imkanımız yok mu bu proğramı, yada böyle başka proğram varmı aynısı gibi olan

Üst Alt