• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Google Nexus 5, Turkcell aracılığı ile Türkiye pazarındaki yerini alacak

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Google Nexus 5, Turkcell ile yakında Türkiye’de satışa sunulmaya başlayacak.

Teknoloji alanın pek çok ürün ile tanınan teknoloji devi Google son yılların popüler cihazı olan akıllı telefon segmentinde de oldukça başarılı. Nexus serisi adı altında sunduğu akıllı telefon ve tabletler ile ön planda olan Google, geçtiğimiz Kasım ayında Nexus 5 adında ki yeni akıllısını sunmuştu.

Kendi geliştirdiği Android işletim sisteminin de avantajını kullanarak, güncelleme desteğini ilk alan cihazların başında Nexus modelleri geliyor. Bu açıdan da kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

4.95″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran içeren model, 2.2Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli Krait 400 işlemci içeren Qualcomm Snapdragon 800 yonga seti güç almakta. Yazılım desteğini Android 4.4 KitKat’dan alacağı belirtilen cihazın, ülkemizde Turkcell ile satışa sunulacağı açıklandı.

1399 TL fiyat ile peşin alımla sahip olabileceğiniz Nexus 5′i aynı zamanda Turkcell abonelerine özel 250 MB Turbo internet paketi ile birlikte aylık 76 TL’lik taksitlerle ve belirtilen süreli taahhütle satın alabilmekte mümkün.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Güzele benziyor

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Zaten teknosada' da ön siparişe çoktan başlanmıştı 100 tl lik hediye çeki ile 1300 e geliyor. :)

beytullah6767

beytullah6767

Üye
bu fiyata çok iyi bence

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Fiyat müthiş

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Fiyat iyide pil performansı nasıl acaba. Kameradanda geçtim ama pil performansı bigünü zor çıkaracaksa sıkıntı

KayraBey

KayraBey

Üye
Bence 1.200ü geçmemesi gerekir.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Onun donanımından daha düşük cihazlar 1500 üzerinde. Saf android çok sade falan olduğu için düşük sanırım. Diğer mağazalarada gelmiş olsa düşecektir diye düşünüyorum.

0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
Tepkiler: yaren_dede

MaxipmaN

Üye
kamera beyaz renkleri mavi olarak çekiyor maviye kayış var bir de pil performansına bakıp almak gerek bence

KD1907

KD1907

Üye
Fiyat iyide pil performansı nasıl acaba. Kameradanda geçtim ama pil performansı bigünü zor çıkaracaksa sıkıntı
Zaten öyle olacak. 2300 mah bataryaya sahip 1 günü çıkarırsa iyi. O donanıma bu batarya bence hiç olmamış. Zaten kamerası da çok iyi denemez. 1.3 mp ön kamera ve 8 mp arka kamera kullanıyor.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Teknosa 100 TL hediye çekini sana ödettirip veriyor 1400 e ne 1300 ü?
Maksat fazladan 100 tl daha harcatmak zaten inanmıyorum indirimi olduğuna. Sadece yazanı söylüyorum yoksa diğer mağazalara geldiğinde asıl fiyatın zaten 1300 olduğunu göreceksiniz :)
Zaten öyle olacak. 2300 mah bataryaya sahip 1 günü çıkarırsa iyi. O donanıma bu batarya bence hiç olmamış. Zaten kamerası da çok iyi denemez. 1.3 mp ön kamera ve 8 mp arka kamera kullanıyor.
Yanılmıyosam S3 ün ki 2100 dü bigünü çıkarıyodu ama bu 2300 le banada çıkaramaz gibi geliyo işlemci o full hd ekrana falan yetecekmi o batarya kullanan arkadaşlar varsa pil performansı nasıl acaba? Bende G2 düşünüyorum ama ithalatçı firma garantili alacaktım Darty den şimdi sitesine giriyorum ürün bulunamadı diyo. Vatanda zaten yok Teknosadakininde fiyatı belli 32 gb satıyolar o fiyata. Taksitlerde azalmadan almaya çalışıyorum ama şans yok bende :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
KD1907

KD1907

Üye
Maksat fazladan 100 tl daha harcatmak zaten inanmıyorum indirimi olduğuna. Sadece yazanı söylüyorum yoksa diğer mağazalara geldiğinde asıl fiyatın zaten 1300 olduğunu göreceksiniz :)

Yanılmıyosam S3 ün ki 2100 dü bigünü çıkarıyodu ama bu 2300 le banada çıkaramaz gibi geliyo işlemci o fu ll hd ekrana falan yetecekmi o batarya kullanan arkadaşlar varsa pil performansı nasıl acaba? Bende G2 düşünüyorum ama ithalatçı firma garantili alacaktım Darty den şimdi sitesine giriyorum ürün bulunamadı diyo. Vatanda zaten yok Teknosadakininde fiyatı belli 32 gb satıyolar o fiyata. Taksitlerde azalmadan almaya çalışıyorum ama şans yok bende :D
Hayir s3 te de 2300 mah batarya kullaniliyor ama s3 ün ozellikleri nexus 5 in yarisi kadar. Evet s3 1 gunu çıkarıyodu ama nexus 5 cikaramaz gibi geliyor bana. O yuzden nexus 5 alacaklar 2. Bataryayi almayı unutmasinlar :)

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
2. Batarya alsada değişmiyo kardeşim çıkmıyo batarya :D Çıkarır belki şu 4.4 le falan ama öyle şarjı bitecek diye kullanmaya kıyamamakta olmaz. :)

KD1907

KD1907

Üye
2. Batarya alsada değişmiyo kardeşim çıkmıyo batarya :D Çıkarır belki şu 4.4 le falan ama öyle şarjı bitecek diye kullanmaya kıyamamakta olmaz. :)
Oo doğru ya unutmusum ek batarya cikarip takilamiyodu dimi :D Bu gercekten cok kotu olmus. Ben olsam nexus 5 almazdım diyim. Batarya 1 gün gitmicekse napcam ben o telefonu :S Ayrica nexus 5 zaten 4.4 kitkatla gelicek cok bisey değişeceğini sanmiyorum..

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bataryalı kılıflara falan yöneleceklerdir diye düşünüyorum :) Ama LG buna daha iyi bi kamera ve batarya koymuş olsaydı G2 satışları baltalanırdı :D

KD1907

KD1907

Üye
Bataryalı kılıflara falan yöneleceklerdir diye düşünüyorum :) Ama LG buna daha iyi bi kamera ve batarya koymuş olsaydı G2 satışları baltalanırdı :D
Iyide zaten g2 nin bataryası ve kamerasi nexus 5 ten daha iyi? Ayrica baltalanirdi derken g2 zaten iyi satti ucuz olduğu için. Ama markasi LG yerine samsung olsaydi o zaman 70 milyon satardi heralde :D

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Tamam bende onu diyorum. Eğer nexus 5 kamera ve batarya konusunda daha iyi olsaydı G2 satışları baltalanırdı diye yanlış anladınız sanırım. Markası LG yerine samsung olsaydı ona görede fiyat olurdu :)

KD1907

KD1907

Üye
Tamam bende onu diyorum. Eğer nexus 5 kamera ve batarya konusunda daha iyi olsaydı G2 satışları baltalanırdı diye yanlış anladınız sanırım. Markası LG yerine samsung olsaydı ona görede fiyat olurdu :)
Ha evet ben yanlis anladim pardon :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Teknosa 100 TL hediye çekini sana ödettirip veriyor 1400 e ne 1300 ü?

100 tl lik bir ihtiyacini alip telefonun parasindan dusersin demek istenmiş orada sende hemen kiziyorsun :p

• Beğen
Tepkiler: 0MG90

Üst Alt