Haber Google, LG V20'nin Nougatlı ilk akıllı telefon olacağını doğruladı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Google, LG V20'nin Nougatlı ilk akıllı telefon olacağını doğruladı
Google, nihayet merakla beklenen Android 7.0 Nougat mobil işletim sistemini yayınladı. Daha önce iddialar Ağustos ayı sonu ile bu yeni işletim sisteminin sunulacağı şeklindeydi ve iddialar doğru çıktı veGoogle'ın yeni işletim sistemi pazarda yerini aldı.

Android 7.0 Nougat çok yakında ilk planda Nexus modeller için güncelleme olarak sunulacak. Diğer taraftan bir süredir LG'nin yeni akıllı telefonu olan V20'nin Android 7.0 Nougat ile sunulacak olan ilk akıllı telefon olacağına dair bilgiler gelmekteydi ve bu durum Google tarafından doğrulandı.

Firmanın Android resmi sitesi üzerinde Nougat 7.0 sayfasının en altında LG V20'nin bu işletim sistemi ile sunulacak ilk akıllı telefon olacağı ve cihazın çok yakında sunulacağı belirtiliyor.

LG 6 Eylül tarihinde Amerika Birleşik Devletleri'nin San Francisco şehrine etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlikte de yeni LG V20 akıllı telefonun resmi olarak duyurulması bekleniyor.

LG V20 akıllı telefon iddialara göre, 5.7" büyüklüğünde 2560x1440 piksel Quad HD çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile sunulacak. Ayrıca yeni akıllı telefonda önceki nesilde olduğu gibi 2.1" Quad HD ikinci bir ekran daha bulunacağı kaydediliyor.

Akıllı telefon gücünü ise dört çekirdekli işlemci içeren Qualcomm Snapdragon 820 yonga setinden alacak. 4GB ya da 6GB sistem belleği, 64GB ya da 128GB dahili veri kapasitesi içerecek olan LG V20 akıllı telefon 20MP OiS destekli arka kamera, 8MP çift ön kamera ile pazara sunulacak.
Google, LG V20'nin Nougatlı ilk akıllı telefon olacağını doğruladı

avast

avast

Üye
V10 kullanan görmedim açıkcası tahminim v20 kullananda göremeyeceğim yönünde zira yine yüksek bir fiyata girer insanlarda bunun yerine note 7 iphone 7 falan filan alır şahsi düşüncem bana kalsa note 7 nin ön siparişini görünce (3599) almam :D git gide bir LADA Samara parasına denk geliyor cihazlar

• Beğen
Tepkiler: iizzz ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
V10 kullanan görmedim açıkcası tahminim v20 kullananda göremeyeceğim yönünde zira yine yüksek bir fiyata girer insanlarda bunun yerine note 7 iphone 7 falan filan alır şahsi düşüncem bana kalsa note 7 nin ön siparişini görünce (3599) almam :D git gide bir LADA Samara parasına denk geliyor cihazlar
tofaş ile iphone takaslayanlar vardı bir ara ülkemizde :ehe

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
tofaş ile iphone takaslayanlar vardı bir ara ülkemizde :ehe
Böyle giderse zaten yakalar araba parasını :ehe şahsen 3000 ve üstü beni çok rahatsız ediyor s6 almıştım bir sene önce 1850 ye devam bitincede note 7 olmazsa note5 olur bir yıl geriden gelirüm ama 3000 4000 vermem vücdanın sızlar :D

• Beğen
Tepkiler: The Pancar
man20

man20

Üye
Böyle giderse zaten yakalar araba parasını :ehe şahsen 3000 ve üstü beni çok rahatsız ediyor s6 almıştım bir sene önce 1850 ye devam bitincede note 7 olmazsa note5 olur bir yıl geriden gelirüm ama 3000 4000 vermem vücdanın sızlar :D
şuan vermem diyorsun ama illaki ilerde vercen.

furyzer0

furyzer0

Üye
Tam tersi eskiden 1000tl lik cihaz 2 yıl sonra performansta geri kalıyordu ama artık çoğu cihazın kabuk edilebilir bir performansı var.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

avast

avast

Üye
Neden illaki vereyim? şuanda insanlar hala 500 liralık lg g2 ile iphone 5 ile çatır çatır tüm işlemlerini yapabiliyorlar ben mobilde oyun oynamıyorum zaten sadece kamera ve internet

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
bilal72

bilal72

Üye
Lg pişmanlıktır.
G3 ve g4 herkesin serviste ve adamlar anakart ve çatlaklar sorununa çözüm bulamıyorlar g5 te de ghost screen var.
O kadar para çöpe atmamalı insan.
Ben şu an lg g3 kullanıyorum. 2 batarya degistirdim batarya bozuluyor kendi kendine tel reset atıyor. Alt ve üst tarfta çatlaklar var. Telefon ateş topu az işlem yapmama rağmen siz siz olun lg almayın

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
byAndroid

byAndroid

Üye
Lg pişmanlıktır.
G3 ve g4 herkesin serviste ve adamlar anakart ve çatlaklar sorununa çözüm bulamıyorlar g5 te de ghost screen var.
Ben şu an lg g3 kullanıyorum. 2 batarya degistirdim batarya bozuluyor kendi kendine tel reset atıyor. Alt ve üst tarfta çatlaklar var. Telefon ateş topu az işlem yapmama rağmen siz siz olun lg almayın

Katılıyorum

MI 4LTE ile uygulamasından gönderildi.

furyzer0

furyzer0

Üye
Lg pişmanlıktır.

Isınma sorunu hariç hepsine katılıyorum. Isınma sorunu bir gerçek ama bunun sorumlusu lg değil qualcomm'dur.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Üst Alt