Google Chrome Eklentileri Nerede

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 16294 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Google Chrome Eklentileri Nerede

Google Chrome Eklentiler sayfası
    Chrome Eklentileri Nerede

• Google Chrome Eklentiler Tarayıcı araç çubuğundaki İngiliz anahtarı simgesini tıklayın.
    • Seçenekler'i (Mac ve Linux'ta Tercihler; Chrome OS'de Ayarlar) belirtin.
    • Gelişmiş Seçenekler sekmesini tıklayın.
    • "Gizlilik" bölümündeki İçerik ayarları'nı tıklayın.
    • "Eklentiler" bölümünü göreceksiniz.

Tüm Google Chrome Eklentileri için Tıklayınız

Yazan: Dogus Pertez

Google Chrome Eklentileri Nerede konusuna benzer içerikler

1. Chrome eklentileri geliyor!

Chrome eklentileri için ilk büyük adım! Google, Chrome için eklenti desteği yolunda en büyük adımı attı: İşte bizleri bekleyen sürpriz... Google sonunda Chrome eklentileri galerisini kullanıma açtı. Fakat galeri şu an için sadece yazılım...
  2. Chrome için kupa eklentileri!

Chrome için Dünya Kupası eklentileri! Google Chrome internet tarayıcı için birbirinden kullanışlı 2 eklentiyi sizlerle paylaşıyoruz... Dünya Kupası heyecanı bütün dünyayı sardı. Chrome kullanıcıları için de bu heyecanı bilgisayar...
  3. en iyi en kullanışlı google chrome 14 eklentileri 2011

Arkadaşlar bütün sitelerde sçmalayana arkadaşlara cevaben kullandığım ve çok kullanışlı eklentileri size yazacağım .. memnun kalacağınıza emin olacağım bu eklentiler chrome'yi daha kullanışlı ve zevkli hale getirecektir .. Tabii bir google...
  4. Google Chrome Eklentileri İndir

Google Chrome Tüm Eklentileri google chrome eklentileri download Google Chrome nin aradığınız tüm eklentilerine Chrome wep mağzasından ulaşabilirsiniz. Google Chrome Eklentileri İndirmek için Tıklayınız
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Haziran 2015 Salı - 19:47:40