Google Chrome 1.0 s60v5 telefonlar için

Konu, 'Symbian S60v5 Web browser (Web Tarayıcılar)' kısmında *-king-* tarafından paylaşıldı. Okunma: 23949 | Cevaplanma: 32

1. Google Chrome 1.0 s60v5 telefonlar için

< Resmi açmak için tıklayın >
    Google Chrome 1.0 J2ME Hızlı ve Kolay OMini & Ucweb ve Diğerleri daha hızlı bağlanıyor. Google chrome ile internete bağlanmak daha kolay...​

Yazan: *-king-*

Google Chrome 1.0 s60v5 telefonlar için - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

aklidenge, fff_58, bemas ve 14 kişi daha bunu beğendi.
  2. :tşk:

3. operanın eski sürümü sadece görüntü değişmiş...tsk.ederım genede..

4. evet opera 4.2

5. forum da vardı zaten sanırsam :oke:

6. bilmiyorum benim gözüme daha farklı göründü forumdaki

7. bunun google chrome la alakası yok

8. ben yapanın yalancısıyım

9. bende inanamadm

10. Ooo süper

11. Tarayıcı hızı güzel de keşke tam ekran olsaydı tam ekran olmaması çok kotu olmuş

---------- Eklendi @ 23:23:31 ---------- Yazıldı @ 23:07:16 ----------

Uc web mi yoksa bu mu daha hızlı

12. tasarımı biraz geliştirseler keşke :(

13. Tinede güzel :D:tşk:

14. 5250 de çalışır mi

15. teşekkürler

16. birakin bu isleri

17. teşekkürler

- - - Eklendi - - -

teşekkürler

Google Chrome 1.0 s60v5 telefonlar için konusuna benzer içerikler

1. Google Chrome 1.0 J2me - OperaMini Modified ( 29 Kasım 2009 | Symbian S60v3 Web browser (Web Tarayıcılar) )

Google Chrome 1.0 J2me - OperaMini Modified
  2. Google Chrome İçin Rapidshare Eklentisi.. ( 26 Ocak 2011 | PC-Yazılım Destek )

İnternet bestekarları arasında “Rapid’in bekleme süresi varsa, Chrome’un eklentisi var” nidalarının yükselmesini sağlayacak yeni bir eklenti yayınlandı. Google Chrome’a gelen eklenti desteği sayesinde, bugüne kadar...
  3. Android için Google Chrome...İceri gir... ( 14 Mayıs 2012 | Android Genel )

Arkadaslar android icin bir suru tarayicilar var...mesela opera mini puffin vb bircok tarayici var neden google chrome yok ya da var ben mi bilmiyorum:( yani pc lerde en hizlisi ise android için de yaqmaz mi :)
  4. Gingerbread İçin Google Chrome !! En hızlı tarayıcı ( 7 Eylül 2012 | Android İnternet Uygulamaları )

Şu ana kadar gelişmiş en iyi internet tarayıcısı. Son derece hızlıdır. Malesef flash player desteği yok ancak telefonunuzda flash player yüklü ise flash içerikleri rahatlıkla oynatabilirsiniz. Telefonum s5830i neredeyse 1 haftadır kullanıyorum...
  5. S40 için google chrome ( 8 Eylül 2012 | Nokia S40 ve Java Destek )

S40 için google chrome varmı varsa yollayabilir misiniz?
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 13:22:54