google anasayfa olmuyor

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında mustafapak40 tarafından paylaşıldı. Okunma: 17245 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. google anasayfa olmuyor

arkadaşlar google ana sayfa yapamıyorum değişik bir site benim ana sayfam olmuş onu değiştiriyorum google anasayfa yapıyorum internette giriyorum bakıyorum tamm google ana sayfa olmuş diyorum ama biraz bekleyip çıkıp girdikten sonra yeniden o eşki anasayfa oluyor bunu nasıl düzeltebirilirim bide çalıştıra regedit yazınca Kayıt Defteri düzenleme, yöneticiniz tarafından devreden çıkarılmış uyarısı alıyorum buna ve googleyi nasıl ana sayfa yapabilirm bu uyayırı nasıl düzeltebilirim iki konu hakkında bilgi verebilirmisiniz acaba ya rdım edenlere şimdiden teşekkürler

Yazan: mustafapak40
  2. of çok oluyor bu biliyorum antivirüs'ün neyse değiştir ansayfa.reg diye bir dosya yükledim ona tıkladığında düzelecek anasayfan diğerlerini düzeltmen için:

ve bu arada gördüklerini düzeltme sadece çünkü bu şey tek birşey etkilemiyor verdiğim makalede hepsinden bahsetmiş !:oke:

google anasayfa olmuyor - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

3. kardeş yazdığın siteye girdim hani işte metin belgesinin içine yapıştırıyoz da onuda reg uzantılı olarak kaydediyoz ya kaydettim açtım o dosyayıda yine aynı hatayı veri yöndeticiniz tarafından devre dışı bırakılmıştır diye

4. Regedit

1.Çalıştıra gir oraya :gpedit.msc yazın ok.
    2.şimdi karşınıza bir GRUP İLKESİ diye bir pencer açılacaktır
    3.sol tarafta kullanıcı yapılandırması var onun altında ise Yönetim şablonları ona 2 kere tıkla
    4.Onu açtığında altta sistem var sistemin üzerine 1 kere tıkla
    5.sağ tarafta kayıt defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle var ona çift tıkla üstte 3 seçenek var
    6:Yapılandırılmadı etkin devre dışı bırak
    Devre dışına tıkla ve uygula
    Restart at pc ye

sorun çözülecektir.

Görev Yöneticisi
    Başlat çalıştıra aşağıdakini kopyala yapıştır.

REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f

Umarım gpedit.msc kapalı değildir

5. Arka planda çalışan bir servis veya uygulama otomatik olarak değiştiriyordur ya da virüstür.Açılışta çalışan uygulamalarınızı gözden geçirin.

6. teşekkür ederim

google anasayfa olmuyor konusuna benzer içerikler

1. anasayfa deiştiremiyorum ( 30 Mart 2009 | PC Donanım Teknik Yardım )

selam arkadaşlar kardeşim bir sayfaya girmiş ve o sayfa anasayfa olmuş.seçenek internet ayarlarına girdiğimde anasayfa deiştireceğim yer soluk yani yazılmıyor.ben nasıl anasayfa yaparım googleyi.lutfen yardım.:agla:agla:agla:agla:agla:aman2:
  2. Anasayfa sorunu ( 10 Eylül 2009 | Webmaster )

S.A arkadaslar index.html olarak acilis sayfami gönderiyorum ftp'den ama siteadi.com yazip girdigimde index.php olarak aciyor anasayfayi. sitadi.com/index.html yazdigimda ulasabiliyorum ancak... Kaynak ...
  3. GOOGLE PACMAN'i anasayfasına taşıdı ( 21 Mayıs 2010 | Google )

www.google.com Google anasayfasında pacman oynatıyor. Bize bu unuttuğumuz oyunu tekrar hatırlattığı için teşekkürler. 5-6 saniye bekleyin oyun kendiliğinden başlıyor. Bitirince birşey olacak diye beklemeyin ben bitirdim başa sardı ama bölüm...
  4. Uygulama Google Play, Google Play Store Olmuyor Yardim ( 17 Kasım 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

arkadaşlar bende dubai samsung s4 aldım içinde android 4.2.2 var telefon çok hoş çok ucuza geldi bana rami 600 mb çift çekirdek 1.6 ghz falan nerdeyse herşeye ulaşabiliyorum ama nedense google play sürümü güncellenmiyo eski siyah google playde...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 17:44:26