Google ana sayfam yapamiyorum ???

Sponsorlu Bağlantılar

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Google ana sayfam yapamiyorum ???
arkadaşlar bi program yükledim pc me yükledikten sonra google ana sayfam değişti mysearchresalts diye arama çıkıyor ve buda sürekli hata verip sonlandırıyor..google ana sayfam yapıyrm ama 2.aramada tekrar mysearc olyr yardım lütfen ??

• Beğen
Tepkiler: ziya fb

Mufche

Mufche

Üye
onlar genelde eklenti olarak olur tarayıcı ayarlarında Eklentilere girip kaldırabilirsiniz olmassada tarayıcı ayarlarından genel bölümünde ana sayfa diue bölüm olması lazım orda da google.com yazarsanız düzelir büyük ihtimalle :)

• Beğen
Tepkiler: nazlican

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
anlamadım şimdi sen baştan anlat internet seceneklerinden bahsedyrsan oraya yazdım google.com varsayılanı kullan diye ama yine olmadı ?

Mufche

Mufche

Üye
internette dolanırken üstte görünüyorsa
Ayarlar daha sonra uzantılar bölümünden kaldırabilirsin , google chrome dimi tarayaıcı?

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
yaptım onu oda olmadı ayarlardan ekle veya değiştrden yaptım olmadı tekrar eskiye dönüyr

ziya fb

ziya fb

Üye
format attr bilgisayarına :D

• Beğen

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
format attr bilgisayarına :D

babama söylerim :p

- - - Eklendi - - -

bi arkadaşın yardımıyla yaptım düzeldi :) Başlat / çalıştır
gpedit.msc

kullanıcı yapılandırması
Windows ayarları
Explorer bakımı
url ler
önemli url ler
burada çıkan 1 sıradaki yere google.com yazdım düzeldi.

.Murat.

.Murat.

Üye
1 başlat 2 çalıştır 3 gpedit.msc 4 kullanıcı yapılandırması 5 windows ayarları 6 internet explorer bakımı 7 url,ler 8 önemli url,ler 9 çıkan sayfadan ilk sıradaki seçeneğe ana sayfamız olmasını istediğimizi yazıyoruz tamam diyoruz hepsi bu
nazlıcanın sorunu böyle çözüldü

• Beğen

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
1 başlat 2 çalıştır 3 gpedit.msc 4 kullanıcı yapılandırması 5 windows ayarları 6 internet explorer bakımı 7 url,ler 8 önemli url,ler 9 çıkan sayfadan ilk sıradaki seçeneğe ana sayfamız olmasını istediğimizi yazıyoruz tamam diyoruz hepsi bu
nazlıcanın sorunu böyle çözüldü

tşk ederim murat çokk saol.

• Beğen
Tepkiler: .Murat.
.Murat.

.Murat.

Üye
rica ederim numaralandırdım yazdıklarımı daha net anlaşılsın diye

• Beğen
ziya fb

ziya fb