Faturasız / Faturalı GollerCepte Taraftar UygulamalarıGollerCepte'den sadece takımına özel uygulama, üstelik 500MB hediye

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
GollerCepte Taraftar UygulamalarıGollerCepte'den sadece takımına özel uygulama, üstelik 500MB hediye
GollerCepte'den sadece takımına özel uygulama, üstelik 500MB hediyeli!GollerCepte'den 4 büyük takımın taraftarına özel 4 yeni uygulama! Hemen iPhone veya Android cihazınız için indirin ve takımınıza özel uygulamanın tadını 100binlerce taraftarla birlikte çıkarın!
  • GollerCepte'nin 4 büyük takımın taraftarına özel uygulamaları GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 ve GollerCepte 1967 olarak iPhone AppStore ve GooglePlay Store'dan indirilebilir.
  • Uygulamaları indirenler bir defaya mahsus olmak üzere, hatlarına tanımlı, hız kısıtlı bir internet paketi yoksa 24 saat geçerli 500MB internet paketi kazanırlar.
  • Internet paketinin tanimlanabilmesi için Turkcell 2G veya 3G bağlantısı üzerinden bağlantı yapılması veya Wifi şebekesi üzerinden gelinen bağlantılar için şifre ile cep telefonu numarasının doğrulanması gerekmektedir.
  • Tanımlanan 500MB’lik internet paketi 1 defaya mahsus olup 500MB’lık kotası bittiğinde data tarifeniz devam eder, 500MB bitmediğinde ise 24 saat süre sonrasında paket otomatik sona erer.

ilo53

ilo53

Üye
yükledim daha gelmedi herhangi birşey

Son düzenleme:
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
yukarıdaki koşulları saglıyormusunuz

ilo53

ilo53

Üye
hız kısıtlı bir paketim yok. Hattımda ama goller cepte servisinide kullanmıyorum kullanmak gerekiyormu?

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Internet paketinin tanimlanabilmesi için Turkcell
  • 2G veya 3G bağlantısı üzerinden bağlantı yapılması veya Wifi şebekesi üzerinden gelinen bağlantılar için şifre ile cep telefonu numarasının doğrulanması gerekmektedir. buraya dikkat kullanmaya gerek yok indirmeniz yeterli

ilo53

ilo53

Üye
Kendi internet paketimde. İndirdim wifi ye falan bağlanmadim

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
o zaman internet paketiniz oldugu için vermemiştir zaten 1 günlük veriyor pek işe yaramıyor yinede ben isterim diyorsanız turkcell forum var bir konu acın cevap verirler veya canlı müşteri hizmetleri var sitelerinde görüşebilirsiniz ama ben şahsen 1 günlük hediye için hiç ugraşmazdım

• Beğen
Tepkiler: ilo53
karansa

karansa

Üye
1 Günlüğüne faydalanmak hoşuma gitmiyor açıkçası, paylaşım için teşekkürler...

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
1 Günlüğüne faydalanmak hoşuma gitmiyor açıkçası, paylaşım için teşekkürler...
rica ederim aslında bende şu turkcelin 1 günlük hediyelerini hiç sevmiyorum ama yararlanan olur diye paylaştım sırf hediyeler gunluk diye 20.yıl kampanyasına bile katılmadım

Üst Alt