GO Launcher. ( Tema, Kilitleyici, Resimler, Programlar ) - ARŞİV!

Sponsorlu Bağlantılar

Kǔr Şâd

Üye
GO Launcher. ( Tema, Kilitleyici, Resimler, Programlar ) - ARŞİV!
Arkadaşlar telefonu daha mutlu kullanmak için ve kendi istediğinize göre tasarlamak için sizlere sunuyorum bu arşivi. Ben T20'de kurdum sorunsuz çalışıyor. Fazla uzatmadan sözü bağlantı adresini veriyorum.

- GO SMS Kullanacak olan arkadaşlarımız, Language kısmından Türkçe'yi indirirlerse eğer daha rahat kullanırlar.

Upload bana ait değildir. Bende araştırma yaparken bulduğum bir bağlantı adresi.
Beğen butonuna basmanız benim için yeterlidir.
Sorusu olan arkadaşlar bana bu başlık altında iletsinler, elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Benim kullandıklarım; Ice Creaam Tema + GO SMS Pro + Ice Cream Kilitleyici.

• Beğen
Tepkiler: faun124, mchalilibo, emur ve 11 diğerleri

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
dostum antivirüs programım indirmedi ve virüslü uyarısı verdi.bilgine!!!

Kǔr Şâd

Üye
Beyfendi ben bunu bulduğum zaman bulduğum yerde Antivirus taramasının sonucunda bir görsel vardı. Onuda geçtik, benim bilgisayarımda evet Antivirus bulunmamakta, ama bunun pek bir sorun olacağını sanmıyorum. Telefonumda ve bilgisayarımda hiç sorun görmedim. Tabii ki kimseye zorla indirtecek değilim, isteyen kurabilir isteyen kurmayabilir.

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
Kǔr Şâd;4468889' Alıntı:
Beyfendi ben bunu bulduğum zaman bulduğum yerde Antivirus taramasının sonucunda bir görsel vardı. Onuda geçtik, benim bilgisayarımda evet Antivirus bulunmamakta, ama bunun pek bir sorun olacağını sanmıyorum. Telefonumda ve bilgisayarımda hiç sorun görmedim. Tabii ki kimseye zorla indirtecek değilim, isteyen kurabilir isteyen kurmayabilir.

dostum neden kızıyosun ben diger arkadaşlar bilgi edinsin ve seninde bilgin olsun diye yazdım.

Kǔr Şâd

Üye
Estafurullah, ne kızması. Ben sadece dile getirdim düşündüklerimi, yalnış anladıysan af ola.. :)

necati24

Üye
merhaba bn dün t20 ye rom attım sıpain romunu hersey güzel hiçbi sıkıntı yok ama foursguare programını çalıştıramıyorum nedenını bulamadım yardımcı olabilirmisiniz ?

Üst Alt