Faturasız / Faturalı Gnçtrkcll Mobil Uygulama 1 GB Hediye Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Gnçtrkcll Mobil Uygulama 1 GB Hediye Kampanyası
Gnçtrkcll mobil uygulaman fırsatlarla dolu! Hemen indir, haftalık 1 GB internet hediyeni kap! Gnçtrkcll uygulamasını ilk kez indiren bireysel faturalı Yeni Genç Tarife, ön ödemeli gençTarife ve Gençplus tarifelerindeki aboneler ve 25 yaşın altındaki diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelerdeki abonelerden mobil uygulama içerisinden kampanya katılım talebini ileten ilk 150.000 kişiye 7 gün geçerli 1 GB internet paketi hediye.

blastx

blastx

Üye
Teşekkürler

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Teşekkürler

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Rica ederim 1 gb ta buradan aldım

oguzalp44

oguzalp44

Üye
Birde 19 Mayıs kampanyası var 2gb onuda alın ama 19 mayısta alın süre uzasın bu bitince o devam eder 11 gün bulur

Umut

Umut

Üye
Genç Tarife'deyim ve uygulamayı ilk defa yükledim. Ancak ana sayfada ya da fırsatlar kısmında herhangi bir kampanya bilgisi göremedim. Kampanyaya başka nasıl katılabiliriz? Ya da katılanlar, kampanya sayfasının ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Genç Tarife'deyim ve uygulamayı ilk defa yükledim. Ancak ana sayfada ya da fırsatlar kısmında herhangi bir kampanya bilgisi göremedim. Kampanyaya başka nasıl katılabiliriz? Ya da katılanlar, kampanya sayfasının ekran görüntüsünü atabilir misiniz?
hesabım uygulamsından
kampanyalar > cepten internet kısmından katıl derseniz katılabilirsiniz

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
bende alamadım of

Üst Alt