GNCTRKCLL BEN YAPTIM Paketleri

Sponsorlu Bağlantılar

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
    Konu Sahibi
GNCTRKCLL BEN YAPTIM Paketleri
BEN YAPTIM paketleriyle kendi paketini kendin yarat. 19 TL’ye aylık her yöne 500 dakikanı al. Üzerine ek paketler istersen 5 TL’ye aylık her yöne 1500 SMS, Turkcell'lilerle 7500 SMS ya da 500 MB paketlerinden istediklerini ekleyebilirsin.
30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerlidir

• GNCTRKCLL BEN YAPTIM paketlerinden Hazır Kart GençTarife ve Gençplus tarifelerindeysen faydalanabilirsin
  • 5 TL’lik ek paketleri, 19 TL’lik ana paketi aldıktan sonraki 10 gün içerisinde alabilirsin
  • Ek paketlerin her birini bu sürede (10 gün) en fazla 3 defa alabilirsin
  • Tüm paketleri yurt içinde kullanabilirsin
  • 19 TL’ye her yöne 500 dakika için BENYAPTIM, 5 TL’lik ek paketlerden her yöne 1500 SMS için BEN HY1500SMS, Turkcellilerle 7500 SMS için BEN 7500SMS, 500 MB için BEN 500MB yaz 2222’ye gönder ​​

messevim

messevim

Üye
BEN YAPTIM paketleriyle kendi paketini kendin yarat. 19 TL’ye aylık her yöne 500 dakikanı al. Üzerine ek paketler istersen 5 TL’ye aylık her yöne 1500 SMS, Turkcell'lilerle 7500 SMS ya da 500 MB paketlerinden istediklerini ekleyebilirsin.
30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerlidir

• GNCTRKCLL BEN YAPTIM paketlerinden Hazır Kart GençTarife ve Gençplus tarifelerindeysen faydalanabilirsin
  • 5 TL’lik ek paketleri, 19 TL’lik ana paketi aldıktan sonraki 10 gün içerisinde alabilirsin
  • Ek paketlerin her birini bu sürede (10 gün) en fazla 3 defa alabilirsin
  • Tüm paketleri yurt içinde kullanabilirsin
  • 19 TL’ye her yöne 500 dakika için BENYAPTIM, 5 TL’lik ek paketlerden her yöne 1500 SMS için BEN HY1500SMS, Turkcellilerle 7500 SMS için BEN 7500SMS, 500 MB için BEN 500MB yaz 2222’ye gönder

Ilk defa turkçellden bu kadar güzel kampanya görüyorum yav... Ama süresi kısaymış

marist

marist

Üye
Çok güzel , ama sürede çok kısa!

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Turkcell'in tüm kampanyalarının süreleri genellikle 1 aylıktır. Tutulan kampanyaları genellikle uzun süre uzatır.
Örneğin Turkcell için 10bin sms paketinin son tarihide 30 Haziran fakat aylardır devam ediyor :) ama tabiki kimse bitip bitmeyeceğini bilemez.

marist

marist

Üye
Arkadaşlar Turkcell'in tüm kampanyalarının süreleri genellikle 1 aylıktır. Tutulan kampanyaları genellikle uzun süre uzatır.
Örneğin Turkcell için 10bin sms paketinin son tarihide 30 Haziran fakat aylardır devam ediyor :) ama tabiki kimse bitip bitmeyeceğini bilemez.

Tmm. AnLadım.

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler