Gizli mesaj nasıl atılır yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
    Konu Sahibi
Gizli mesaj nasıl atılır yardım edin
:megafon: arkadaşlar böyle bir uygulama program,yöntem varmı bugün lazımda ondan sordum:yardim:

Treable

Treable

Üye
yok ya bi tane var da (PRO MAİL SAFE diye) çalışmıyor. başka da bulamadım.

vormound

Üye
bı adet program mevcut ve çallişiyo fakat iki telefondada yuklu olması lazım ...

programın adı ezms

• Beğen
Tepkiler: 07talha
FanaTürk

FanaTürk

Üye
Gizli mesaj derken... Numara mı gizlenecek?

vormound

Üye
benım dedıgım mesajı gızlıyo yanı farklı karakterlerle anlamsız bı bıcımde... numarayı gızlemıyo...

saso

Üye
bence öyle pc den yada başka türlü gizli msj atıldığı yalan..çok duydum ama sadece duydum..fakat numaran görünmeden türkcell yada telsimden msj atabilirsin..msj lar kısmına gel önce msj kısmına yollayacağın numarayı gir bir boşluk bırak sonra msj ını yaz göndere bas.4040 yaz olay bitti..

Altun.

Altun.

Üye
saso doğru sölüyor telefon üzerinden ancak bu şekilde numara gizlenir başka yolu olduğunu duymadım

BRKNSR BY PC

BRKNSR BY PC

Üye
valla ben bi ara wap tan cep nosu görünmeden gönderiyodum ama aradan baya zaman geçti ve bi dahada o siteye girmediğim için bilgiyi tam paylaşamıyorum ama böle bişe var.

technonur

technonur

Üye
gizli mesaj atıp ne yapacaksın kim bilirrr ????
şurayı bi kontrol et istersen bi aralar çalışıyodu ama şimdi çalışıyormu bilmiyorum

schumici

schumici

Üye
gizli mesaj atıp ne yapacaksın kim bilirrr ????
şurayı bi kontrol et istersen bi aralar çalışıyodu ama şimdi çalışıyormu bilmiyorum

yani gizli mesajla ne işin olcak

alemburda

alemburda

Üye
vodafone (telsim) özel Servislerine Gir özel Mesaj > Gizli Mesaj Gerisini Zaten Görürsün

chellaw

Üye
şöle bir yöntem önerebilirim: (gerçi çok eskiden yapıyordum, haliyle eski model telefonlarda işe yarıyordu ve mesaj uzunluğu çok kısa kalıyor)
öncelikle telefon rehberinize yeni bir kayıt oluşturuyorsunuz ve isim soyad kısmına dilediğiniz mesajı yazıyorsunuz. (karakter sınırı olacağından mesaj çok kısa olur)
sonra SMS olarak bu rehber kaydını gönderiyorsunuz, birçok telefon modeline yeni sim kaydı göndereni gözükmeden iletilir

turkanbasmaz

Üye
len boşwe gizliyi flan

seval şahin

Üye
onu denedik ama anahtar kelime istiyo ne yapmalıyım

--------------- Ekleme ---------------

sen üstüne vazife olmayan işlere burnunu sokmasan diyorum

daffy

daffy

Üye
artık kalktı o devir

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
dostum reklam olacak ama smscity.com a gir ordan 5 tane mesaj atma hakkı başta veriyolar yetme3sse sahte üyelikler açıp daha da kazanabilirsin.aMA SONUÇTA ATIYO

Üst Alt