Gizli mesaj nasıl atılır yardım edin

Konu, 'Symbian Destek' kısmında infazcı tarafından paylaşıldı. Okunma: 60627 | Cevaplanma: 15

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. :megafon: arkadaşlar böyle bir uygulama program,yöntem varmı bugün lazımda ondan sordum:yardim:

2. yok ya bi tane var da (PRO MAİL SAFE diye) çalışmıyor. başka da bulamadım.

3. bı adet program mevcut ve çallişiyo fakat iki telefondada yuklu olması lazım ...

programın adı ezms
    07talha bunu beğendi.
  4. Gizli mesaj derken... Numara mı gizlenecek?
  5. benım dedıgım mesajı gızlıyo yanı farklı karakterlerle anlamsız bı bıcımde... numarayı gızlemıyo...
  6. bence öyle pc den yada başka türlü gizli msj atıldığı yalan..çok duydum ama sadece duydum..fakat numaran görünmeden türkcell yada telsimden msj atabilirsin..msj lar kısmına gel önce msj kısmına yollayacağın numarayı gir bir boşluk bırak sonra msj ını yaz göndere bas.4040 yaz olay bitti..
  7. saso doğru sölüyor telefon üzerinden ancak bu şekilde numara gizlenir başka yolu olduğunu duymadım
  8. valla ben bi ara wap tan cep nosu görünmeden gönderiyodum ama aradan baya zaman geçti ve bi dahada o siteye girmediğim için bilgiyi tam paylaşamıyorum ama böle bişe var.
  9. gizli mesaj atıp ne yapacaksın kim bilirrr ????
    şurayı bi kontrol et istersen bi aralar çalışıyodu ama şimdi çalışıyormu bilmiyorum
    http://www.callwave.com/phonePage/text/
  10. yani gizli mesajla ne işin olcak
  11. Vodafone (telsim) özel Servislerine Gir özel Mesaj > Gizli Mesaj Gerisini Zaten Görürsün
  12. şöle bir yöntem önerebilirim: (gerçi çok eskiden yapıyordum, haliyle eski model telefonlarda işe yarıyordu ve mesaj uzunluğu çok kısa kalıyor)
    öncelikle telefon rehberinize yeni bir kayıt oluşturuyorsunuz ve isim soyad kısmına dilediğiniz mesajı yazıyorsunuz. (karakter sınırı olacağından mesaj çok kısa olur)
    sonra SMS olarak bu rehber kaydını gönderiyorsunuz, birçok telefon modeline yeni sim kaydı göndereni gözükmeden iletilir
  13. len boşwe gizliyi flan
  14. onu denedik ama anahtar kelime istiyo ne yapmalıyım

--------------- Ekleme ---------------

sen üstüne vazife olmayan işlere burnunu sokmasan diyorum
  15. artık kalktı o devir
  16. dostum reklam olacak ama smscity.com a gir ordan 5 tane mesaj atma hakkı başta veriyolar yetme3sse sahte üyelikler açıp daha da kazanabilirsin.aMA SONUÇTA ATIYO
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. avea gizli mesaj gönderme

,
  2. gizli numaradan mesaj atma avea

,
  3. gizli numaradan mesaj atma

,
  4. avea gizli numaradan mesaj atma,
  5. gizli mesaj nasıl atılır,