Gizli Klasör Yapma!!!Programsız!!!

Sponsorlu Bağlantılar

•Reis•

•Reis•

Üye
Gizli Klasör Yapma!!!Programsız!!!
arkadaşlar birisinin sizin özel dosyalarınızı görmesini istemiyormusunuz?o zaman burası tam size göre
Açıklama:

Masaüstünde sağ tuş tıklıyoruz>Yeni>Klasör>klasör masa üstünde geldiği zaman Alt+255 yapıyoruz ve Enter tuşuna basıyoruz...şimdi geldik en önemli kısma

klasöre sağ tıklayıp Özellikler>Özelleştir>Simge Değiştir diyoruz ve simgeler karşımıza geliyor burdan boş olanı seçiyoruz ve uygula tamam diyip çıkıyoruz...ve işlem tamam klasör artık görünmüyor...

Emeğe Saygı...

qqmetreqq

Üye
hiç gerek yok exele kpru kur at içine exelede şifre koy sonrada exele sağ tıkla özellikler de gizliyi işaretle oke le alsan hem gizli hemde şifreli dosya

dj_ates

Üye
ben bunu daha once farklı bi yerde gordum ve denedım gercekten süper birşey. ama sayıları farklıydı :)

Ellemon

Ellemon

Üye
emege saygı :yuru

kadir343434

Üye
burda anlatilmis resimli

Yönetici tarafından düzenlendi:
vedat1966

vedat1966

Üye
Bende bir uygulama adı vereyim. Mutlaka bilenler vardır.

Safehouse

128-256 bit şifreleme yapabiliyor. Açıldığı zaman hdd gibi görünüp işlem yapılıyor. Kullanımı çok basit. Dilenirse dosya uzunluğu dinamik olarak ayarlanabiliyor.

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PALA.

PALA.

Üye
Xp-Vista zamanından kalma bir konu. Aslında konuyu açanın amacı klasör gizlemek sanırım.
Eğer windowsun pro sürümlerini kullananlar varsa sürücü şifrelemeyi, programsız yapabilirler...

Bende bir uygulama adı vereyim. Mutlaka bilenler vardır.
Bahsettiğiniz yazılım dosyaları mı şifreliyor yoksa sürücüyü mü şifreliyor ? İobit firmasınında böyle bir programı vardı...
Şunuda her zaman göz önünde bulundurun, bu şifrelemeler bazen geri dönüşü olmayan hatalara sebep olabilir :ünlem:

vedat1966

vedat1966

Üye
Xp-Vista zamanından kalma bir konu. Aslında konuyu açanın amacı klasör gizlemek sanırım.
Eğer windowsun pro sürümlerini kullananlar varsa sürücü şifrelemeyi, programsız yapabilirler...

Bahsettiğiniz yazılım dosyaları mı şifreliyor yoksa sürücüyü mü şifreliyor ? İobit firmasınında böyle bir programı vardı...
Şunuda her zaman göz önünde bulundurun, bu şifrelemeler bazen geri dönüşü olmayan hatalara sebep olabilir :ünlem:
Kullanılan dosyayı. Dosya üzerinde klasör işlemi yapıyor. Windows'u başlatınca dilediğiniz zaman dosyayı açıyorsunuz artık hdd olarak görüyor dilediğiniz işlemi yapabiliyorsunuz. Her dosyayı ayrı ayrı şifreleme yapmıyorsunuz. Kullanımı bu yüzden çok pratik. Dilediğiniz an kapatabiliyorsunuz yada verilen süre boyunca işlem yapılmazsa otomatik kendisini kapatıyor.

(Bende konu gündeme gelmişken ihtiyacı olanların dikkatini çekmek için yazmıştım. Kulanılmasada bilgi edinilmesi için [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3])

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Üst Alt