Gizli aramaları reddetmek ?

Konu, 'Türk Telekom' kısmında Salihyet tarafından paylaşıldı. Okunma: 7036 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gizli aramaları reddetmek ?

Ev telefonuna gizli numaradan yapılan aramayı almak istemiyorum, bunun yöntemi veya en kolay yolu nediR ??

Yazan: Salihyet
  2. Böyle bir yöntem Türk Telekomda maalesef bulunmamaktadır.
    Operatörlerde ise Turkcell ve Avea'da mevcuttur.

3. Yapsalar iyi olur o zaman :) :) :) :)

4. Bence de iyi olur aslında :) Sapıklıklar önlenir en azından :)

Gizli aramaları reddetmek ? konusuna benzer içerikler

1. Vodafone Gizli Numara Aramalarını Engelleme

Arkadaşlar Vodafone da Gizli Numara Aramalarını Engellemek İçin Öncelikle My Vodafone Üye Olmamız Gerekiyor Üye Olduktan Sonra Numaranıza Şifre Geliyor Ve O Şifreyle Önce Şifreyi Yazıyoruz Ve GIZLI AC Yazıp 7048 e Gönderiyoruz İptal Etmek İçinse...
  2. İkramı Reddetmek

İkramı Reddetmek Sual: Gittiğim yerlerde çeşitli sebeplerden dolayı bazı bahaneler bularak yapılan ikramları kabul etmiyorum. Günah oluyor mu? CEVAP Meşru bir mazeretiniz yoksa, yiyip içilmesi haram olmıyan ikramı reddetmek uygun değildir....
  3. Gizli numaradan aramayı engelleme

Gizli numaradan aramayı engellemek için *253#turkcell .avea. yaz tuşa basınız
  4. gizliden gelen aramalar

arkadaşlar gizliden gelen aramaları veya cevapsız çağrıları kimin aradığını öğrenebiliyor varmıdir böyle bir yöntem teşekkürler
  5. Gelen Aramayı Oto mesajla Reddetmek için Program Lazım

Selamlar Telefonum HTC Desire Gelen Aramaları otomatik mesajla Redden bir Program var Ama Bulamıyorum Programı Bilen Yada Linkini verebilecek Arkadaşlara Şimdiden teşekkürler.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 11:28:31