Gitar Tab ve akor isteklerinizi buraya!

Konu, 'Gitarlar ve Gitar Akorları' kısmında CryDaqqeR tarafından paylaşıldı. Okunma: 7812 | Cevaplanma: 23

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gitar Tab ve akor isteklerinizi buraya!

apaçi marşının tablarını bulabilirseniz sevinirim :D

Yazan: psykofb
  2. für elise in gitar nota veya tabları varsa güzel olur ama parça olacak sadece nakarat değil!...

3. programdan haberim var dostum ben pdf formatında istiyordum istediğim zaman bakabileceğim bir dosya ve gerekirse kağıda basmayı düşünüyordum für elise her yerde var ama genelde nakarat kısmı var ben parçayı bulamıyordum yine de Sağol...

Gitar Tab ve akor isteklerinizi buraya! konusuna benzer içerikler

1. Gitar Tab ve Akor isteklerinizi buradan belirtiniz. ( 13 Haziran 2009 | Gitarlar ve Gitar Akorları )

Lütfen konu kalabalığı yapmamak için isteklerinizi buradan belirtiniz.İstediğiniz şarkının ismini yazın.Size en kısa sürede yardımcı olmaya çalışırım. :oke:
  2. Duman - Bebek akor ve tab ( 22 Haziran 2010 | Gitarlar ve Gitar Akorları )

D I------------------------------------------ A I---0-0-0---------0-0-0-------------------- E I--------4-2-2-2-4-----4-2-2-2------------- Geri gel beri gel geri bebek D...
  3. Gitar Akor Tab ve Proguitar isteyenler gelsin...(Gitar Eğitimi Konusundada yardım edilir..) ( 26 Eylül 2010 | Gitarlar ve Gitar Akorları )

Gitar Akor Tab ve Proguitar isteyenler gelsin...(Gitar Eğitimi Konusundada yardım edilir..)
  4. İSTEK - Gitar Akor - Akort Prog ( 1 Ekim 2010 | Samsung Uygulama / Tema / Oyun )

gitar akorlarını gösteren ve akort etmek için yardımcı olan pgr varmı arkadaşlar...:nono::nono:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 6:41:54