Gitar akordu yapma programı. Artık akort yapma sıkıntısı yaşamayın!

Konu, 'Gitarlar ve Gitar Akorları' kısmında Bora tarafından paylaşıldı. Okunma: 68520 | Cevaplanma: 0

1. Gitar akordu yapma programı. Artık akort yapma sıkıntısı yaşamayın!

APGuitar programını indirdikten sonra artık gitarınızın akortunu pc mikrofonu ile yapabileceksiniz.Nasıl kullanılacağını anlatmama gerek yok kullanımı gayet basittir.Yalnız ilk kullanımda OPTİONS bölümünden pc mikrofonunuzu programa tanıtmalısınız. :oke:

Yazan: Bora
    lazo009, KONT27, doganaytekin ve 8 kişi daha bunu beğendi.

Gitar akordu yapma programı. Artık akort yapma sıkıntısı yaşamayın! konusuna benzer içerikler

1. İSTEK - Gitar Akor - Akort Prog ( 1 Ekim 2010 | Samsung Uygulama / Tema / Oyun )

gitar akorlarını gösteren ve akort etmek için yardımcı olan pgr varmı arkadaşlar...:nono::nono:
  2. gitar akort yapma programı bilen varmı? ( 14 Mayıs 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaslar telefon üzerinden gitar akort yapma programı bilen kullanan varmı bi tane buldum oda calısmadı bilen yardımcı olursa sevinirim şimdiden tesekkürler :)
  3. Nokia c7 gitar akort etme programı lazım !!! ( 14 Ağustos 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Nokia C7 için gitar akort etme programı lazım. varsa çok sevinirim :)
  4. c5-03 için gitar akort programı varmı? ( 28 Ekim 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

mrb arkadaşlar c5-03 için gitar akort programı lazım varsa lütfen paylaşırmısınız. bide bilgisayardan indirdiğim bir programı telefona nasıl yükleyeyim şimdiden teşekkürler
  5. gitar akort programı yardım . ( 24 Temmuz 2013 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

arkadaslar ben gitar akort etmek için s60v5 aptuner gıbi yada ona benzeri bi program arıyorum varsa olan arkadaslarımız tesekuru eksik etmem bi çok kışı bole bi program arıyordur eminim yardımlarınızı bekliyorum. 5800 xpressmusic kulanıyorum...
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 21:58:25