General Mobile P9060 Planet kullananlar, inceleyenler yorumlarınızı yazarmısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

yasin0611

yasin0611

Üye
tel cok guzel bir kere bu fiata samsung alsanız ne bu kadar guzel kamerası olur ( 5 mp-720p hd video) nede bu 1ghz işlemcisi olur ya 600 ghz yada en fazla 800 ghz olur arkadaşlar hemde zaten işlemcinin markası (Qualcomm - Scorpion) yeter ciyazdaki hem ekran cözünürlüğü gayet guzel (600*800 pixel(SVGA) ) zum yapmadan internette sayfalı tam şekilde göre biliyorsunuz.. bance bu fiyata bu ciyaz bedava .. badava almanızı şiddetle tavsiye ediyorum....

zeybek09

Üye
Ben kullanıyorum bana göre çok güzel bir telefon.markası samsung iphone olsaydı kesin yok satardı...

frontaleX

Üye
ya arkadaşlar bu telefonda ekran görüntüsü nasıl çekiliyor yada çekebileceğimiz bi program falan var mı ?

blight

Üye
Arkadaşlar konuşma ile mesaj yazma özelliği nasıl? Google talkı mı kullanıyorlar yoksa bu markaya özel bir program mı? Bir de konuşarak yazma özelliği ile word belgesi veya internette arama için de kullanılabiliyor mu?

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Oyunları maxicepten mi indirdiniz??

fatihwest

Üye
GM planet,in 4.0 sürümünü yani güncelleştirmesi,ni bana detaylı anlata bilirmisiniz...şimdiden teşekkürler.

labnet

Üye
ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN. P9060 TELEFONUM VAR. ROOT YAPTIM. SONRASINDA FAZLA DİYE GMAİLİ KALDIRDIM. ŞİMDİ HEM TELEFON REHBERİ HEMDE GOOGLE PLAY HATA VERİYOR. NASIL DÜZELTEBİLİRİM BİLEN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLSUN LÜTFEN. BU ARADA RESET ATTIM. YİNE SONUÇ DEĞİŞMEDİ. TELEFONA NUMARA KAYDETMEYE ÇALIŞTIĞIMDA DURDURULDU HATASI VERİYORR. SAOLUN....

Üst Alt