General Mobile G77 Msn Ve İnternet Ayarları

Konu, 'General Mobile Android Donanım' kısmında FuRQ4n tarafından paylaşıldı. Okunma: 7653 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. General Mobile G77 Msn Ve İnternet Ayarları

General Mobile G777 Msn işte burda

Burdan İndirebilirsiniz

Şimdi Gelelim İnternet Ayarlarına Buyrun İnternet Ayarları Ama Vodafone İçin. Bunları Yaparsanız Msn Girebilirsiniz

İlk Once İnternetinizi Actırınız Vodofone Yi Arayarak
    Menü > Servisler > WAP > Ayarlar > Profil Düzenle > Telsim WAP > Profil Düzenle

1 Profil Yeniden Adlandır
    VODAFONE WAP
    2 Anasayfa
    Hanqi Siteyi Yazarsanız Yazın Farketmez
    3 Veri Hesabı
    VODAFONE WAP
    4 Bağlantı Türü
    Bağlantı - yönlendirildi
    5 Kullanıcı Adı
    vodafone
    6 Şifre
    vodafone

Bunu Yaptıktan Sonra Kaydet Diyin Ve Profili Etkinleştir Diyin ve İnternet İşlemi Tamam Dır Msndemi Takılcaksınız Neyde Takılcaksanız Artık Takılabilirsiniz Hadi Kolay Gelsin
    100 KB = 1 Kontür

Yazan: FuRQ4n
    lich01 ve hidayeth25 bunu beğendi.
  2. suraya bak ya o kadar kisi konuyu okumus bi emeqe sayqı tşk yoq yani da siteye qirmicem :S bu ne iş ya no payLasım da

3. Paylaşım için sağol.Ben bunu indirip kurdum ama hotmailimi bile yazamadım nasıl yazılıyor deli oldum telefonum DSTQ100 yardım lütfen...

4. arkadaslar bende de general mobal dstq 100 cep telefonu var msn acamadım ne yaptıysam yardımcı olacak arkadas arıyorum

5. link ölmüş bro

6. ya bişi dicem kardeş bu benim general mobile varda bu msn programını nasıl atacam atıyorumda açılmıyor nasıl yapacam

7. lan olm linkin haşadı cıkmıs tkrar yni link isdiorm.:boxbende general mobile dstm1 var telefon gusel ama java desteklı proramları calısdırıor ben msn veya ebuddy ıstıorm bı de facebooka gırmeyı ama olmuyor :S oyun ve tema okdr onmlı deıl :off:

General Mobile G77 Msn Ve İnternet Ayarları konusuna benzer içerikler

1. 6233 de avea wap ayarı (msn ve internet ) %100 çalısıo ( 13 Aralık 2008 | Yararlı Bilgiler ve Dökümanlar )

Wap 2.0 gereklidir1Menü/Ayarlar/Yapılandırma ayarları/Kişisel yapılandırma ayarları/Seçenek/Yeni ekle/Web2 Hesap ismi: AVEA GPRS WAP3 Anasayfa: http://wap.avea.com.tr4 Kullanıcı adı: wap5 Şifre: wap6 Tercih edilen erişim noktasını kullan : Hayır7...
  2. general mobile msn yardımlarınızı bekliyorumm? ( 23 Aralık 2008 | Nokia S40 ve Java Destek )

benm arkadasın general mobile dst picco telefonu var msn yüklemek istyoruz yardımcı olabilir misiniz java destegi var yalnız nasıl calıstıgını anlamadık önereceginiz program varsa bekliyorum saolun simdiden
  3. General Mobile MSN & Facebook ( 6 Ağustos 2010 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar, aldığım General Mobile'ın MSN ve Facebook bağlantısı var sözde, bir bana yok! Bir türlü giremedim. Anlamadım ücretli mi. Ben Turkcell abonesiyim ve şu anda kontörüm -6'da. Acaba kontör mü yüklemem gerekiyor, yani bu iki bağlantıyı...
  4. General Mobile DSTQ100 Msn Ayarları ( 17 Şubat 2011 | General Mobile Android Donanım )

MSN AYARLARI 1.ADIM: Menü Servisler WAP Ayarlar SIM Seç SIM1 veya SIM2 Etkinleştir 2.ADIM: Hesabı Düzenle SIM1 veya SIM2 Operatör Internet (ÖR: Turkcell İnternet) Hesabı Aktif Et 3.ADIM: Menü Servisler Veri Hesabı GPRS...
  5. Real Player internet ayarı ve Face Mobile flash hatası ( 15 Eylül 2011 | Symbian S60v3 Destek )

Merhaba ben bir E72 kullanıcısyım telefonuma oprea mobile yükledim ancak youtube videolarını açarken realplayera bağlanıyor ama bu hiç gerçekleşmiyor bunnu bir ayarı varmış bu ayar nedir nasıl yapılır ? ben denedim ancak ayarları bilemediğim için...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 23:23:28