general mobile elite değişim çok büyük problem

Sponsorlu Bağlantılar

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
general mobile elite değişim çok büyük problem
arkadaşlar bende 11ay garantili elite vardı general mobile 5 kere servise gönderdim adamlar yapamadı parça tedarigi de sağlayamıyorlar ben gm 5plus ile değişimini taleb ettim önce kabul edildi daha sonra gm 5 yada elite plusla değişim yapabiliriz dediler bende ısrarla kabul etmedim baya tartıştık ve sonunda gm 5 plus dual silver modeliyle değişim yapacaz dediler fakat kapalı sıfır kutu olarak göndermeyeceklermiş sadece cihazı değiştirip göndereceklermiş bu yasalmı birde elitenin tüm kutu evrakları şarj aleti bende fakat elitenin şarj aleti normal usb gm 5 plusun ise usb type c bunun için şarj aleti ve kabloda göndermek zorundalarmı ne yapmam lazım tavsiyeleriniz neler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Benim Bildiğim Birebir Aynı Cihazlarda Kutusuz Gönderiyorlar Ama Oladabilir.Üst Model yada Alt Model Gönderirse Eskisinden Farklı Bişeyse Farklı Durum.Kapalı Kutuda Gelir

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Model değiştiği taktirde sıfır kutusunda ürün göndermek zorundalar şarj aparatı kulaklık vs. bunlar uyumsuz olacaktır aksi taktirde.Sonuçta size yeterli servis desteği verilmediğinden haklı durumda olursunuz her türlü.

#

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
ne yapmam lazım çok inatçılar kapalı sıfır kutuyla gönderin diyorum yarın gene bidaha görüşeyimde yinede

Hasand.

Hasand.

Üye
Benim bildiğim 4.kez servise giden bir telefonda değişim oluyormuş benim telefon 1 sefer servise gitti ekran sararma sorunu vardı dokunmatik paneli değişmişler ama şarj yeri arzalı arada sırada şarj alıyor bakalım sonumuz ne olacak değişim yaparken fatura bedeli üzerinden mi oluyor?

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
valla hiç bilmiyorum ya telpa da ölüm değişim yada iade yaptırmak iade imkansız da değişimde çok çok çok çok zor

Üst Alt