General Mobile DST12 Oyun Yükleme

Konu, 'General Mobile Android Donanım' kısmında 112233a tarafından paylaşıldı. Okunma: 4558 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. General Mobile DST12 Oyun Yükleme

dst 12 ye oyun yükleniirmi?
    internette araştırma yaptım bulamadım birisi yüklenir mi yüklenmez mi sölese

Yazan: 112233a
  2. Cihazınızda java desteği bulunmamakta. Dolayısıyla ilave uygulama yükleme şansınız yok.

3. ok saol

4. gf2f telefonum var oyun nerden yükleyebilirim???????

General Mobile DST12 Oyun Yükleme konusuna benzer içerikler

1. General Mobile G777 Oyun Program ( 27 Eylül 2008 | General Mobile Android Donanım )

iyi günler konuyu yanlş yere açtıysam özür dilerim... yeni aldım g777'i ve oyun yüklemek istiyorum.yükleyebilceğim oyunları nerde bulabilirm?ve nasıl yükleyebilirm?
  2. general mobile oyun varmı acaba ( 27 Nisan 2009 | Sony Ericsson Uygulama / Tema / Oyun )

arkadaşlar genarl mobile oyunu bulamıyorum bi yardım etseniz[:sukur:lütfen
  3. General Mobile Dst 800 oyun ( 10 Ocak 2010 | General Mobile Android Donanım )

Dst 800 bugün aldım bu telefona uygun oyun ve tema var mı?
  4. General mobile dst sense için oyun ( 20 Aralık 2010 | General Mobile Android Donanım )

Merhaba ben general mobile dst sense telefon kullanıyorum acaba bu telefon için hangi oyunları ve programları yüklemeliyim yada nerde bulabilirim.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. > General Mobile Rom yükleme ( 17 Nisan 2014 | General Mobile Android Yazılım )

S.a arkadaşlar ben ilk defa telefonuma ROM yüklemeyi düşünüyorumda aklima bazi şeyler taklidi birincisi rom yuklerlerken tel veya SD karttaki müzikler uygulamalar resimler silinirmi ikincisi ben gmd discovery 16 GB kullanıyorum tavsiye edeceğiniz...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 18:23:42