General mobile Dst Q4 ?

Sponsorlu Bağlantılar

leonx1905

Üye
    Konu Sahibi
General mobile Dst Q4 ?
Neden hiç bu telefon için paylaşım yok ? Nasıl java programlar yükleyebilirim hepsi hatalı :(

• Beğen
Tepkiler: bulent.hoca

y n s c n

y n s c n

Üye
Zor bulursun bu sitede..

joseph_61

Üye
yazılımını bilen varmı?

gfb465

gfb465

Üye
ben aldım yaklasık 10 gundur kullanıyorum. sarjı cokıyı gıdıyor cokmesajlasan bırıyım muzık dınleyen bırıyım kullanmama ragmen sarjı 2 gun gıdıyor. 3g yok .internet ayarları yok aveada ve wodafonede internete gırmeyı beceremedım zaten ınternetle ısım yok.muzık dınlemek cok keyıflı ve hızlı ıcınde 8gb hafıza kartıvar ama kasmıyor kamerası 3.2 mp yazıyor ama o kadar ıyı degıl . mesaj yazması cok ı .ve sesı cok guzel cıkıyor hos guzel bı tel almak ısteyen warsa tavsıye ederımmm

geziciii

geziciii

Üye
oyun fln zor olur onlara turkcell veya vodafonun müşteri hizmetlerinden wap mms internet ayarları gönderilebilior benimde aklımda o var wifi fln olması lğzım çif hat kullanıyorsan tevsiye ederim

abidinxx

Üye
bende kullanıyorum. ilk olarak şöyle diyeyim ki oyun bulunması cok da zor değil buluyor. ama buradan bulman biraz zor olur. yabancı sitelerde telefonun ekran çözünürlüğünü girip java oyun aratıyorsun. bir sürü oyun cıkıyor. bu oyunların yarısını felan işlemcisi kaldırmıyor.tek sıkıntısıda burada zaten. hiç program ve tema araştırması yapmadım. ama programları tahinimce diğer çin malı qwerty klavyeli aynı ekran çözünürlüğüne sahip tellerin programlarından alabilirsin. bu biraz sıkıntı olabilir..

coply123

coply123

Üye
Bende kullanıyorum tavsiye ederim ama şu 3D java oyunları fazla açmıyor

frag1

Üye
oyun bulamaman çok norma çünkü bu telefon çok dandik bu telefondan çok çektim telfon açılıp kapanıyordu servise verdim arızalı gönderdiler tekrar tekrar verdim 4 kez sonunda yenisi geldi arıza aynı üstelik kamerasıda bozuk şu an telefon hiç açılmıyor 280 lira verdim allah belasını versin haram olsun

Üst Alt