General Mobile Dst 800 oyun

Sponsorlu Bağlantılar

Matemars

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Dst 800 oyun
Dst 800 bugün aldım bu telefona uygun oyun ve tema var mı?

• Beğen
Tepkiler: ziyadd

moriyegaga

moriyegaga

Üye
jar uzantılı her oyunu oynayabilirsin

ozerkPLC

ozerkPLC

Üye
cvp ıcın tesekkur ederım ama ındırıyorum jar uzatılı dosyayı tele bluetoot ıle gonderıyorum ama acılmıyor.hıc bısey.
nasıl yuklemem gerekıyor kablo ıle yuklersem hangı dosyanın ıcıne atacagım onlarıda bılmıyorum .yardımcı olursanız sevınırımmm

--------------- Ekleme ---------------

sımdı jar uzantılı oyunu ındırımdım tele attım.uzerıne gelıp oyunun dosyasının tıkladıgım zaman kur cıkmıyor.gonder cıkıyo sıl cıkıyo vb seyler ama kur hıc cıkmıyo

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
winzip olarak indirdiysen oyunu dosyayı açıp içindaeki java olan yeri telefona atıcaksın o tur dosyaları çok az telefon destekliyor yaniiçindeki jar dosyasını at sadece

yunusss_er

Üye
winrarlada atsak olurmu
bnde alcamda sizce nasıl bir telefon

emre3143

Üye
evet

Matemars

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefonda Java yüklü değil. Normalde yüklü olması gerekiyor mu? Gerekiyorsa teknik servise götüreceğim.

golge9

golge9

Üye
Arkdaslar!!!! Telfonda java powered olmadıgı ıcın .jar acamaz!

ben610

Üye
Dst800 java desteği yokmu.yoksa iade edecem.yardımcı olun lütfen.

merost

Üye
java destegi yo kesin ama tv çifthat 3gp film izleme konusmanin sesini kaydetme kara listeye aldiğin numaralar seni arayamiyor mp3 dinleme benim en sevdiğim konusmalari kaydediyr yani bana birisi yanliş bir sey soylesin direk yetkililere :D bir de ucuza iki telin oluyor birde 3gpvideo gosstermesi buyuk boyutlu videolari az yer tutarak izleyebiliyoruz birde şarj cabuk bitiyor diyorlar ben 2 filmi izleidm anca ozaman bitti diğerrini taktim ondada 2 tane izledim :D EKSILERİ mesajda T9 yok yani b yapmak için iki tane 2 ye basacan filan bir de java yok hic bir oyunu çalistirmaz oyun olsa bu telefon harilka olurmus oyun istiyorsaniz psp alin 100 tl daha fazla sadece

brien

Üye
sağol ya merost bende öyle bu telefona oyun arayıp duruyodum internetten

omeremre42

Üye
Teleforda Java Desteği Var Arkadaşlar.

Ben Sorduğumda Adam Özelliklerini Getirmişti. Oradada Var Olarak Görünüyondru.

furki45

Üye
Nie o zaman açılmıo oyunlarr arkadaşlar yardımcı olunn

merost

Üye
java destegi yok telden aradim sordum inanmiyorsaniz konusmayi kayit ti buraya koyabilirim :D yok bunun javasi cin mali tellerin çogunda yok q100 var ama java. ama o boyutta oyun yok busefer . onemli değil brien yardim edebildi isem ne mutlu bana :D malesef java yok arkadaşlar :(

resul060606

Üye
teşekkür ederim bu bilgiler için

haydar_zeko

Üye
bu çinliler ne yarğıma yariya

panterus

Üye
ne eveti ya. bende java destekli 14 tane oyun var java olarakta olsa açmadan da olsa winrar da olsa zip de olsa winzipte olsa açmıyor hertürlü denedim. acaba n-gage programı atılıyor mu çalışıyormu çalışırsa counter-strike dahil birçok gerçekçi oyunu oynayabiliriz.İNDİRİLİRMİ ACABA! Bİ DENEYİN BENCE BENDE DENEYECEĞİM.

JohnyBravo

Üye
Bu telefonda java desteği yok ve internete kendi hafızası yüzünden girilmiyor ayrıca garip karakterler var.talepte bulunursak belki yeni yazılım üretirler ve bu dertten kurtulutuz...

Üst Alt