General Mobile Discovery'nin üretimi durdurulmuş!

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında Yellowworm tarafından paylaşıldı. Okunma: 31057 | Cevaplanma: 64

1. General Mobile Discovery'nin üretimi durdurulmuş!

kara borsacılar türemiş :(

Yazan: magnumxx
  2. Telefoncular karaborsaya dusurmus cihazi .
    650 den asagi vermiyorlar . Uyaniklar ...

3. e bay de 600 e vardı bikaç ilan :)

4. ben bugün aldım sıkıntı çıkmadı arkadaşlar yazmışlar üretimi kalkmış diye fakat bu ürün su gibi satılıyor neden kaldırsınlar ki

Sn murat aşkın

Hepsiburada.com'a göstermiş olduğunuz ilgi ve güvenden dolayı teşekkür ederiz!

Sipariş Numaranız 415xxxxx. Siparişinizle ilgili tüm sorularınızda bu numarayı belirtmeyi unutmayınız.
    Siparişiniz aşağıdaki gibidir;

ÜrünlerKDVAdetBirim Fiyat (TL)Toplam Fiyat (TL)
    General Mobile Discovery 16 GB ( Siyah )181726,79726,79
    indirimler0,00
    Vade Farkı0,00
    Ara Toplam615,92
    KDV110,87
    Kargo Ücreti3,82
    Genel Toplam730,61

5. Arkadaşlar 2 Temmuz'un konusu artık mesaj yazmasanız iyi olur. Telefon kapış kapış satılıyor. Böyle bir telefonun üretimini kimse durdurmak istemez.

General Mobile Discovery'nin üretimi durdurulmuş! konusuna benzer içerikler

1. Öneri General Mobile Discovery ( 7 Ekim 2013 | Android Genel )

2 gun once Discovery modelini aldim ve kullandim alacak arkadaslara isik tutmasi icin gordugum -ve+ lari yazayim dedim. +lar 720p cozunurlukteki ekrani cok iyi renkleri direk yansitiyor s3 deki sarimsi renk yok Tarayici performansi fiyatindan...
  2. Alınık General Mobile Discovery..(beyaz) ( 8 Ekim 2013 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Merhabalar general mobile discovery alınacak. ilgilenenler yorum yada pm ile ulaşabilirler..
  3. General Mobile Discovery Otg ( 16 Kasım 2013 | General Mobile Android Yazılım )

Arkadaşlar GM Discovery için kullanılan otg kablosu varmı, ya da gm'nin otg desteği var mı? Yoksa otg desteği sağlanabilir mi, konu hakkında çalışma yapan arkadaşlar var mı?
  4. General Mobile Discovery ( 24 Kasım 2013 | General Mobile Android Yazılım )

S.A ARKADARŞLAR BİR SORUNUM VAR. DISCOVERY ALDIM PC'YE BAĞLADIM İLKTEN USB AYIKLAMA MODU GELDİ BEN YANLIŞLIKLA KAPATTIM SONRA AYARLARDAN GERİ AÇTIM OKUMAMAYA BAŞLADI USB AYIKLAMA MODU GELMIYO. PCDEN BİŞEY ATAMIYORUM BIR YARDIM EDIN USB AYIKLAMA...
  5. Telefon Tavsiyesi General Mobile Discovery ( 24 Kasım 2013 | Cep Telefonları Genel )

selamın aleyküm ben bu telefonu almayı düşünüyorum en ucuz fiyat nerde bulurum site atın (ucuz fiyatlı yada hediyesi olan yanında bi site)ve 4gb mi alayım 16gb mi ? ve bu cihaza kitkat gelirmi?
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 9:19:39