general mobile discovery

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
general mobile discovery
Arkadaşlar bu telefonu abim almak istiyor. ama ne vatan bilgisayar da bulabildik ne de sahibinde. hangi siteden temin edebiliriz ? diğer birkaç sitede vardı ama o siteler fazla duyulmadığı için almak istemedik emin yerden almak istiyoruz. bildiğiniz yer var mı kredi kartı ile alabileceğimiz net üzerinden ?

ve de s3te mevcut özellikler bunda da mevcut mu ?

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Ben telpamarketten aldım telpamarket sitesinden.Telefon şahane kullanınca bu fiyata iyiki bunu almışım diyeceksiniz.Şuan kapış kapış satıldığı için bir çok yerde bulunmuyor yada ön sipariş alıyorlar :oke:

• Beğen
Tepkiler: Secret26 ve mehsevim
Megandroid

Megandroid

Üye
Arkadaşlar bu telefonu abim almak istiyor. ama ne vatan bilgisayar da bulabildik ne de sahibinde. hangi siteden temin edebiliriz ? diğer birkaç sitede vardı ama o siteler fazla duyulmadığı için almak istemedik emin yerden almak istiyoruz. bildiğiniz yer var mı kredi kartı ile alabileceğimiz net üzerinden ?

ve de s3te mevcut özellikler bunda da mevcut mu ?

Ben kullandim. Sakin ama sakin s3 ten iyi demeyin. Artik alin almayin diye karismayacagim. Yoruldum artik. Herkes bir gun pisman olacak. O zaman gorusuruz bu insanlari almaya ozendirenlerle.

caglar b

caglar b

Üye
Ben kullandim. Sakin ama sakin s3 ten iyi demeyin. Artik alin almayin diye karismayacagim. Yoruldum artik. Herkes bir gun pisman olacak. O zaman gorusuruz bu insanlari almaya ozendirenlerle.

inceligi, duruşu, arayüzün ram e daha az baskı uygulaması, a7 tabanlı işlemci kullanması, powervr gibi iphonelerde kullanılan bir gpu kullanması gibi avantajlarını olmasına ragmen gmd bir s3 degil haklısın ama bu yüzden kimsenin pişman olacagını sanmıyoru

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
ben videolarını falan izledim, oyun videolarında falan kesinlikle donma yok ayrıyeten bu fiyata daha iyisi ni bulamabilir miyim ki /

• Beğen
Tepkiler: Buğra
BatuhanOzalp77

BatuhanOzalp77

Üye
Kesinlikle düşünmeden alabilirsin :good:

Mskrc

Mskrc

Üye
Thanks

GT-N8005 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi