General Mobile Discovery ??

Konu, 'General Mobile Android Yazılım' kısmında karayel90 tarafından paylaşıldı. Okunma: 12952 | Cevaplanma: 68

1. bende aldim :) kirilacak gibi duru yo cok ince ama gercekten alinabilecek bir telefon tavsiye ederim saygilar

2. Up yukarı

3. Bu cihazı babama almak istiyorum ama hiçbiryerde bulamıyorum arkadaşlar internetten nerden bulabilirim yada Denizlide :) Bilen yardım edebilir mi :)

4. Bu ürün iç piyasada huawei ideos x5 gibi etki yapar çok satar, 6 ayda alanların elinde patlar.Bunların yedek parçaları da bulunmaz, yedek parçayı geçtim yazılım güncellemesi de almıyacakları için. 600tl verip bunu alıp 1 yılda 600 tl daha masrafı göze alanlar için ideal telefon.alanlar ve almayı düşünenlere hayrılı olsun. ÖNERMİYORUM!!!

zepkynear bunu beğendi.
  5. Herhangi bi müzik video dinlerken telefon yan çevrilince ses kapanıyor sanırım yazılımsal hata

6. http://www.maxicep.com/android-gene...acilisi-siyah-buyuk-sevenler-icin-828209.html
    Aklında şüphe varsa konuma bakmanı öneririm kardeşim :)

- - - Eklendi - - -

:D hayır kardeş müzik çalardan ayarlara gir orada sallayınca yada yan çevirince müzik değiştirme ver oradan ayarını yap :D

7. arkadaslar bu telefoni almadan once cok arastirma yaptim videolarini seyrettim ve 600 tl gibi bir fiyata aldim telefonu iki haftadir kullaniyorum cok memnunum performansi beklentilerimin ustunde cikti cok seri ve akici ekran harika android markette oynatmadigi oyun yok bu fiyata boyle bir telefon bence muthis fotograf cekimi guzel galalaksi s3 fiyatina iki tane alirsin bence bu ozellikler bu fiyat bedava

8. çok güzel telefon tavsiye ederim :)

Yüklüyor...