General Mobile Discovery ??

Sponsorlu Bağlantılar

vasili244

vasili244

Üye
bende aldim :) kirilacak gibi duru yo cok ince ama gercekten alinabilecek bir telefon tavsiye ederim saygilar

karayel90

karayel90

Üye
    Konu Sahibi
Up yukarı

virus19

virus19

Üye
Bu cihazı babama almak istiyorum ama hiçbiryerde bulamıyorum arkadaşlar internetten nerden bulabilirim yada Denizlide :) Bilen yardım edebilir mi :)

alonsof1

alonsof1

Üye
Bu ürün iç piyasada huawei ideos x5 gibi etki yapar çok satar, 6 ayda alanların elinde patlar.Bunların yedek parçaları da bulunmaz, yedek parçayı geçtim yazılım güncellemesi de almıyacakları için. 600tl verip bunu alıp 1 yılda 600 tl daha masrafı göze alanlar için ideal telefon.alanlar ve almayı düşünenlere hayrılı olsun. ÖNERMİYORUM!!!

• Beğen
Tepkiler: zepkynear
muratcan1999

muratcan1999

Üye
general mobile discovery almak isteyenler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

egg155

Üye
Herhangi bi müzik video dinlerken telefon yan çevrilince ses kapanıyor sanırım yazılımsal hata

rambokeke

Üye
arkadaslar bu telefoni almadan once cok arastirma yaptim videolarini seyrettim ve 600 tl gibi bir fiyata aldim telefonu iki haftadir kullaniyorum cok memnunum performansi beklentilerimin ustunde cikti cok seri ve akici ekran harika android markette oynatmadigi oyun yok bu fiyata boyle bir telefon bence muthis fotograf cekimi guzel galalaksi s3 fiyatina iki tane alirsin bence bu ozellikler bu fiyat bedava

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
çok güzel telefon tavsiye ederim :)

Üst Alt