General Mobile Discovery Mesaj Şifreleme

Konu, 'Android Yazılım Destek' kısmında melodicminor tarafından paylaşıldı. Okunma: 6601 | Cevaplanma: 6

 1. benim sorunum şu mesaj şifreleme olayı yaptım telefonun kendi özelliği olan fakat şifreyi haıtrlamıyorum şimdi ve o mesajı silemiyorum maalesef şifreyi istiyor bu sorunu nasıl çözebilirm yada nasıl kırabilrim şifreyi.

 2. valla hocam şifreyi nasıl bulursun bilmiyorum ama telefona hard reset atarsan ilk günkü haline döner telefon mesajlarında böylece silinmiş olur..yada Android markette sms backup restore programını yükle mesajları sil seceneği var onla silebilirsin.
  Son düzenleme: 3 Ocak 2014
 3. Mantikli :) ama daha saglam olsun diyorsan yeni rom at kokten cozersin isi :D
 4. Sorunun cevabı ile ilgili olarak yasal bilgi. şifre unutulduğunda sıfırlama Sim kartın PIN kodu olur diye geçiyor. detaylarıa General Mobile Discovery SMS Kısa Mesaj Şifreleme | Android Destek ulaşabilirsiniz.
 5. mesaj şifreasinin pin kodun olması lazım
 6. mesaj şifresiyle pin kodu aynı olmaz.sen mesaj şifreni oluştururken pin koduyla aynı şifreyi yaparsan olur.mesaj şifresini kullanıcı kendi oluşturuyor
 7. Aynı sorun bende de vardı.Google play store den GO SMS PRO programını indirdim. bu sayede şifreli mesajlarını okuyup silebilme imkanına kavuştum..Ayrıca bu programın yanında türkçe paketini de indirirseniz faydalı olur :)
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

 1. general mobile discovery mesaj şifresi

  ,
 2. discovery mesaj sifresi unuttum

  ,
 3. general mobile discovery mesaj şifreleme

  ,
 4. general mobile mesaj şifresi,
 5. discovery mesaj sifresini unuttum,
 6. general mobile discovery mesaj şifreleme iptali,
 7. general mobile discovery mesaj şifre kaldırma