General Mobile Discovery Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

feridowich

Üye
Herkese merhaba 1 aydir discovery 16gb kullaniyorum. kutusundan çıkan kulaklığın bir tanesi çalışmıyordu o yüzden değiştirdim. yeni aldığım kulaklık samsung hs130 üzerinde play/pause ve vol+ vol- tuşları var bu tuşlar kafalarına göre hareket ediyor misal vol+ya basınca bazen sesi açıyor bazen sonraki şarkıya geçiyor bazen de müzik player ı kapatıp radyoyu aktif yapıyor. aynı durum diğer tuşlarda da oluyor örneğin ses kısmaya basınca sesi kısıyor aynı zamanda müziği kesip radyoyu acabiliyor şu ana kadar telefonla görüşmelerde bir sorun yaşamadım gelen aramaları cevaplaya biliyorum ya da ben arama yaptığımda mikrofonu kendiliğinden açılıyor uyum sorunu var sanırım başka bir telefonda denedim kulaklığı sıkıntısı yok her tuş fonksiyonunu yerine getiriyor. bu konuda çıkmış bir app, ayar ya da bir güncelleme var mı bildiğiniz. Google playdeki uygulamalardan denediklerimin hiçbiri benim sorunumu çözmedi sizler discovery orijinal kulaklığını mı kullanıyorsunuz böyle bir sorun yaşayan olmadı mı hiç?

calypso16

calypso16

Üye
Telefonla sık konuştuğum biriyle konuşurken bu numara engellenenler listesine kaydedildi dedi ve çağrıyı kesti.şimdi o kişi aradığında meşgul olarak gösteriyor beni.ilginç

mem034

Üye
Merhaba dostlar. Wonderden gmd ye geçtim. Wondere bir çok rom yükleme deneyimim oldu fakat gmd ye hiç denemedim, denemek istiyorum. Kullandığınız stabil rom varmı. Çok oyun oynamam telefonda sadece clash of clans oynarım. Şarj ve görselliğe önem veriyorum önerilerinizi bekliyorum dostlar..

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Bir çok rom var. Bence deneyip tecrübe etmelisin.

calypso16

calypso16

Üye
Telefonla uyumlu ucuz ve kullanışlı android kol saati var mı? Almak istiyorum

frdgngr

frdgngr

Üye
Slm arkadaşlar 2.el gm.discovery aldım USBsi sorunlu data iletimi yapmıyor sadece şarj yapıyor
Şimdi gelelim soruna :)
Ben cihaza root ve rom atmak istiyorum
Nasıl bir yöntem izleyebilirim

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
Cihaza rom atacak telefonu yormayacak gizli stabil olacak sarji uzun giden bi ROM onerirmisiniz

• Beğen
Tepkiler: Buğra
OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
Oooooo kardeş ne zamana gelir peki

• Beğen
calypso16

calypso16

Üye
bende bugün şöyle bir olay oldu:wifide bağlı gözüküyor ama nereyi açsam airties modem arayüzüne giriyor,3g bağlantı sorunsuz 1 tane daha var kardeşimde discovery onda bu sorun yok

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
Buğra kardeşim ben telefonu yormasin hizli stabil ve bataryası uzun giden bi ROM atacam lexusv2mi atayim yoksa bu levend ROM v8imi

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Buğra kardeşim ben telefonu yormasin hizli stabil ve bataryası uzun giden bi ROM atacam lexusv2mi atayim yoksa bu levend ROM v8imi
elbette legend rom v8 :) en güncel rom daha az önce paylaştım

• Beğen
Tepkiler: Dede

wadddd

Üye
gm discovery yeni aldım turkcell hattımı 2 taraftada okumuyor.farklı bir hat taktığımda 2 taraftada okudu.hatta sorun var diye yenisini çıkarttım onuda okumuyor. ne yapabilirim?
gm discovery yeni aldım turkcell hattımı 2 taraftada okumuyor.farklı bir hat taktığımda 2 taraftada okudu.hatta sorun var diye yenisini çıkarttım onuda okumuyor. ne yapabilirim?

calypso16

calypso16

Üye
dark knight rises oynanabiliyor mu gmd'de

baris1007

Üye
Merhaba arkadaşlar g.m.d 16 gb telefona süpersu yüklüyken orijinal recoveriyden orijinal romu yüklemeye çalıyordum ve recoveriyde siliniyor uyarısı geldi bataryayı çıkarıp taktığımda dahi açınca recvrye girim siliniyor uyarısı geliyordu bende flash tool ile orijinal rom yüklemeye çalıştım bir form sitesinden gerkli program ve romu indirdim ve oradaki yolu izledim ordaki arkadaş preloader çentiğini kaldırmamız gerektiğini yazmamış ve romu attıktan sonra telefon hiç bir şekilde açılmadı açma tuşuna bastığımda ekranda hiç bir tepki vermiyordu falshta atmıyor hata vveriyordu fakat yine bir formdan indirdiğim flash vasıtası ile orijinal preloaderi yükledim şidi telefon açılıyor ilk discoveriy logoda donuyor 1 er dk arayla haften bir kıpırtı olur gibi olup tekrar ilk logoda tkılı kalıyor recoeriye de giremiyorum sitelerden bulduğum romların hepsini denedim telefoncu 2 gün uğraştı çözüm bulamadı bu telefon sizde düzelirmi ürün yurtdışı neyapmalıyım lütfen bana yardımcı olun

wadddd

Üye
YERELDEN KİTKAT GÜNCELLEMESSİNİ YÜKLEYİM Mİ NE DERSİNİZ NE GİBİ ARTILARI VAR BİLEN Bİ ARKADAŞ YARDIM EDERSE SEVİNİRİM

krrimfnsi

Üye
Merhaba, benim bir sorunum var. GM Discovery Beyaz renk 16GB'lık olanından aldım (Yaklaşık 8 ay önce). Şu kitkat güncellemesinin çıktığı gün de güncellemeyi indirdim. İlk basta fazla sıkıntı yoktu ama yaklasık 3 hafta önce wifida bug olustu. İkidebir açılıyor simgesi gosteriyor ve root gerektirmeyen (root kullanmam) ram booster porgramımın arayüzünde wifi açık gosteriyor. Bu yüzden de ne bluetooth, ne wifi, ne de wifi direct'i açabiliyorum. Birileri CMW mi o menüden wipe cache gibi bir sey soyledi ama ben o menüde onu göremedim.

Üst Alt