General Mobile Discovery Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Texedo

Texedo

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Güncelleme
telefonu güncelle diyorum dosyalar iniyor , cmw attıgında hata veriyor neden yapabilir *

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Telefona cwm'den hard format atıp tekrar denersen sorun çözülebilir

Texedo

Texedo

Üye
    Konu Sahibi
valla denedim olmadı gene bi dosya hatalı diyor e : vs vs bişeler gncelleme dosyasını hatalı gösteriyor :S telefonu komple splashla fln stouck rom atıcam ama usb yeri bozuk sadece sarj oluyor pc görmüyor . nasıl yapabilirim ya bi çözüm bilen varmı

heathrow

heathrow

Üye
Hocam ben de aynı şeyi söyleyecektim yani stock rom atmanızı ancak usb girişi bozukmuş. Servise verseniz?

Texedo

Texedo

Üye
    Konu Sahibi
valla dısarda yaptırdım telefonu o sarj yeri komple kırdım sinirden yani cok zor olması artık :D sarj olması bile mucize adam nerlerden sasi almıs :D baska bi yol bulup yapmak lazım yoksa gene elimde kalcak telefon :D

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
hafıza kartın varsa ona stock rom atıp yapabilirsin ayriyetten o telefonun genel problemi şarj yeri bozuluyor

Texedo

Texedo

Üye
    Konu Sahibi
Hafiza kartından nazil yapicam clookwork dosyasibi atipmi kurucam

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
stock romu hafıza kartına at telefonunu kapat recovery mod a gir wipe data/factory reset e gir yes de sonra wipe cache ye gir evet de install zip e gir install zip from external sd ye gir attığın stock romu bul yükle telefonunu yeniden başlat

Okan-1

Okan-1

Üye
Guncelleme yapmamasinin sebebi sistemle gomulu gelen uygulamayi silmissindir veya root ludur cwm kurduysan da sorun cikiyor ben stock romu bastan kurdum guncelleneyo oyle hallettim

Texedo

Texedo

Üye
    Konu Sahibi
stock roma dönmenin yolu yokmu spflash sız usb yeri bozuk teli görmüyor bilgisayar

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Kart okuyucu al hafıza kartına stock romu at malesef stock rom'dan başka çözümü yok

Üst Alt