Alınık General Mobile Discovery..(beyaz)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery..(beyaz)
Merhabalar general mobile discovery alınacak. ilgilenenler yorum yada pm ile ulaşabilirler..

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
ne kadara almayı düşünüyorsunuz ? zaten cihaz 600 tl kimse satmaz 2.el

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
Neden satmaz? Sıfır alan geri satmaz diye bir kaide mi var ? Adam almıştır hoşuna gitmemiştir ya da alışamamıştır satar :)

• Beğen
Tepkiler: the06resul
the06resul

the06resul

Üye
Neden satmaz? Sıfır alan geri satmaz diye bir kaide mi var ? Adam almıştır hoşuna gitmemiştir ya da alışamamıştır satar :)
aynen katılıyorum alan adam mezara mı götürecek satmayıpda alır begenmez satar yani :D

• Beğen
Tepkiler: MR.SERVET
MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
:D

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
bu cihazi kolay kolay kunse satmaz ben olsam 2 el yerine sifir alirdim ve oylede yaptim

Peocawe

Peocawe

Üye
şuan 2. eli en ama en düşük 500 e satarlar. o da biraz zor istisnalar olmadığı sürece. değerlenecek çünkü cihaz yavaş yavaş fiyat artıyor 16gb mediamarkt da 749tl olmuş. Hala sıfırları 650lira felanken almanı öneririm. 2. el de bulursan direk kap kaçırma 500-550ye felan çünkü tüm cihazlar sıfır gibi şuan için.

the06resul

the06resul

Üye
sıfırı ucuzmuş hakkat 600 650 fiyatı var bende baktımda bencede 2. el alana kadar sıfır al

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
şuan 2. eli en ama en düşük 500 e satarlar. o da biraz zor istisnalar olmadığı sürece. değerlenecek çünkü cihaz yavaş yavaş fiyat artıyor 16gb mediamarkt da 749tl olmuş. Hala sıfırları 650lira felanken almanı öneririm. 2. el de bulursan direk kap kaçırma 500-550ye felan çünkü tüm cihazlar sıfır gibi şuan için.

DOĞRU SÖYLÜYORSUN DOSTUM :) 490 A ALDIM 3 AYLIK :)

CİHAZ ALINMIŞTIR SİLİNEBİLİR.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Hayirlisi be oğlum servet

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt