GENERAL MOBİLE 4G ONE

Sponsorlu Bağlantılar

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
    Konu Sahibi
GENERAL MOBİLE 4G ONE
Şimdi arkadaşlar telefonda mi bi sıkıntı var yoksa ayarlardan mi oluyor anlamadım
Telefon rehber deki numaraları kendiliğinden siliyor kaç defa yazdım yine aynı
mesela Turkcell hesabım uygulamasına her girdiğimde giriş yapmami istiyor
Tarayicilar Facebook vb sitelere her girişte hep giriş yapmami istiyor oysaki her defasında Beni Hatırla kısmına √ atmama rağmen
Telefon daha 1 aylık yardım lütfen???

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Cerezler Aktif Olmuyor Olabilir Yani Telefon Her Siteye Girdiğinde Bazı Şeyleri Ön Belleğe Alır Hard Format At Olmazsa.Rehberede Gelince Fazla No Varsa Ekledikçe Silebilir

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
    Konu Sahibi
Cerezler Aktif Olmuyor Olabilir Yani Telefon Her Siteye Girdiğinde Bazı Şeyleri Ön Belleğe Alır Hard Format At Olmazsa.Rehberede Gelince Fazla No Varsa Ekledikçe Silebilir

Çerezler aklıma geldi yalnız rehber kapasitesinin yarışı boşta yinede siliyor kafam ona takildi

pose53

Üye
neredeyse tavan yapmış durumda ancak GM fiyat ve performans açısından çok beğendiğim telefondur. Bende de bu telefondan var vatan bilgisayardan almıştım daha önce discovery kullanıyordum ondan da çok memnun kaldım. Senin sorununa gelecek olursak , ben böyle bir sorunla karşılaşmadım ama çerezlerin aktif olmadığı konusunda bende hemfikirim , bilgilerini yedekleyip bir format at olmadı servise bir göster derim ama bu durum yazılımsal bir durum bence.