general mobil Q4 SORUNU

Sponsorlu Bağlantılar

frag1

Üye
    Konu Sahibi
general mobil Q4 SORUNU
GENERAL MOBIL Q4 CEP TELEFONUM VAR BEN İNTERNETTEN VİDEO İZLEMEK İSTİYORUM BUNUN İÇİN PROGRAM GEREKLİMİ? MOBİL YOUTUBEYE GİRDİĞİMDE start stream DİYOR YÜKLE DEĞİM ZAMAN DESTEKLENMEYEN BİÇİM DİYE HATA VERİYOR

bymertcanby

bymertcanby

Üye
İnternetten Video İzlemek İçin Telefonuna Adobe Flash Player Yüklemelisin Ama Her Bulduğun Adobe F. Player Telefonuna Olmaz.
Çoğu Telefonun Kendine Özel Programı Vardır Sen En İyisi Telefonu Aldığın Yere Götür Sorunu Bildir Onlar Halleder.
Bendede General Mobile Q4 Var Aynı Sorun Bendede Vardı Telefonu Aldığım Yere Götürdüm Sorunu Bildirdim Adobe Flash Player Son Sürüm Yüklediler Video HD Oluyor Kasma vb. Gibi Sorunlar Olmayacak. :)

frag1

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler telpaya götürüp yükleticem

frag1

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş bu general mobil q4 de internetten video izleme imkanı yok dedi telpa bu telefondan çok çektim şuan serviste 5 in ci arızası benden tavsiye kimse almasın ben ettim siz etmeyin

terrarose

Üye
İnternetten Video İzlemek İçin Telefonuna Adobe Flash Player Yüklemelisin Ama Her Bulduğun Adobe F. Player Telefonuna Olmaz.
Çoğu Telefonun Kendine Özel Programı Vardır Sen En İyisi Telefonu Aldığın Yere Götür Sorunu Bildir Onlar Halleder.
Bendede General Mobile Q4 Var Aynı Sorun Bendede Vardı Telefonu Aldığım Yere Götürdüm Sorunu Bildirdim Adobe Flash Player Son Sürüm Yüklediler Video HD Oluyor Kasma vb. Gibi Sorunlar Olmayacak. :)

kardes bende yeni gm q4 aldım,daha 10-15 gün anca oluyor. Telefondan memnunum wi-fiyle filan bağlantı sorunsuz ama sitelere bağlanırken İçerikte desteklenmeyen script var diye bir uyarı çıkıyor ve bazı sayfalar tam açılmıyor. Örnek sahibinden vs. Acaba senin yüklemiş olduğun adobe flash playeri yüklesem sorun düzelir mi ? Birde sendeki adobe flash player hangi sürüm? Bana yardımcı olursan çok sevinirim.

Arfcan

Üye
Meraba arkadaşlar benim general mobile q4 telefonum var açılmıyor yardımcı olurmusunuz ..

Üst Alt