Genç tarifede değişiklik, 10 TL yerine 2 SAAT gelecek

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Genç tarifede değişiklik, 10 TL yerine 2 SAAT gelecek
gencTarifeli! 1 Eylul itibariyle 30 TL yuklemeye 10 TL yerine HEDIYE HER YONE TAM 2 SAAT geliyor!Ustelik 15 dksi 50 Kr konusmalarinda ilk dakikan sadece 40 Kr!

Arkadaşlar bu da turkcellin yeni bir kazığı daha, Ben istediğim gibi kullandığım 10 tl yi şimdi zorunlu bir şekilde hattıma 2 saat olarak yüklenmesi turkcellin acizliğini gösterir

• Beğen
Tepkiler: Gsyorgunum

Captain

Üye
çok kötü olmus bu ya yaptıkları :nono: :off:

osnakli

osnakli

Üye
fazla değil daha 3 yıl önce kampuslulere 100kontöre verilirdi o iki saat ne yaptı ettiler bu rakamı 150kontöre çekmeyi başardılar.onu verende turkcelll alanda yapılacak bişey yok.insanları zorunlu faturalı hatta teşvik ediyorlar ki 2hattımla beraber zaten faturalıya geçdim...

Larock

Larock

Üye
ilk dakikası 40 kuruş olma zorunluluğunu BTK getiridi. yoksa turkcell bunu yapmaz.
ama 10 tl'nin gitmesi kötü olmuş. bari 20 tl yüklemeye 1 saat verseler, herkes 30 yükleyemiyor sonuçta.

adilekci

adilekci

Üye
Ben geçen gün yükledim 10 tl bedava geldi..Ben kendim 2 saat bedavayı aktif ettim..

clubnokia

clubnokia

Üye
nerde özgürlük?

Mektup

Mektup

Üye
Ben de zaten o 10TLyi 2 saate ceviriyordum direkt. Sonucta bana o sekilde daha mantikli geliyordu. Tabii daha rahat bir secim olmasi gerekirdi yine de.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi ben 30 tl yüklediğim zaman bana zaten her yöne konuşma geliyor bu yaz kampanyasından ve ben bu 10 tl yi istediğim zaman 120 dk yı yapıyordum zaten çok az kaldı turkcelli değiştirmeme

bygizem27

Üye
hep beraber şikayet edelim arayıp 40 kuruştan vazgeçip belki geri alırlar karalarını olma mı

ennes2

ennes2

Üye
turkcell in sitesinde öneri ve şikayet bölümü iyi örgütlenirsek herkes şikayaet ederse belki düzeltirler ;)

gazbakkal

Üye
Şimdi Ben Kendi 10 tl mden her yöne 5000 sms yapabbilrimiyim yapamazmıyım bunu merak ediyorum kötü olmuş ama hiç vermemesinden iyidir diğer operatörlerin tarefelirinede bakın.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi Ben Kendi 10 tl mden her yöne 5000 sms yapabbilrimiyim yapamazmıyım bunu merak ediyorum kötü olmuş ama hiç vermemesinden iyidir diğer operatörlerin tarefelirinede bakın.

onunla ilgili şu an bir sorun yok

SertaGE

SertaGE

Üye
Turkcell 10 TL hediyeyi 2 saat her yöne ücretsiz görüşmeye çevirdi diye ne Turkcell'in acizliği kalmış, ne bizim özgürlüğümüz. Dünyanın hiç bir yerinde böyle bir saçmalık olamaz herhalde.
Adamlar hiç mecbur değillerken biz 30 TL'lik avantaj kart yüklüyoruz diye ne kadar süre olursa olsun, ne kadar lira olursa olsun bedava birşeyler sunuyor ama biz o bedava aldığımız hizmetin türü değişti diye bir sürü laf sayıyoruz. Komedi..!
Madem memnun değilsiniz hizmetlerinden taşıyın numaranızı Vodafone veya Avea'ya görün o zaman asıl rezilliği, acizliği.
Kimse dememiş ki tamam ücretlendirmesi pahalı olabilir, diğer operatörlere göre bedava içerikleri daha kısıtlı olabilir ama her zaman ve her yerde kaliteyi bize getiren Turkcell.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Çok kötü olmuş bu ya , ne güzel kafamıza göre harcıyorduk yaptıkları birşey vardı onu da aldılar daa da 30tl yüklemem

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell 10 TL hediyeyi 2 saat her yöne ücretsiz görüşmeye çevirdi diye ne Turkcell'in acizliği kalmış, ne bizim özgürlüğümüz. Dünyanın hiç bir yerinde böyle bir saçmalık olamaz herhalde.
Adamlar hiç mecbur değillerken biz 30 TL'lik avantaj kart yüklüyoruz diye ne kadar süre olursa olsun, ne kadar lira olursa olsun bedava birşeyler sunuyor ama biz o bedava aldığımız hizmetin türü değişti diye bir sürü laf sayıyoruz. Komedi..!
Madem memnun değilsiniz hizmetlerinden taşıyın numaranızı Vodafone veya Avea'ya görün o zaman asıl rezilliği, acizliği.
Kimse dememiş ki tamam ücretlendirmesi pahalı olabilir, diğer operatörlere göre bedava içerikleri daha kısıtlı olabilir ama her zaman ve her yerde kaliteyi bize getiren Turkcell.

şimdi bak arkadaşım iyi dinle benim 4 adet vodafone hattımı turkcellin bu kampanyasını görünce taşıdığımı şimdi bu kampanyanın değiştiğini görünce ise isyanımı nasıl açıklayacaksın o zaman sabit bir kampanya yapsın milletle dalga geçmesinler turkcell 3 milyon abone kaybetmiş onun için mi kaliteli

--------------- Ekleme ---------------

şimdi bak arkadaşım iyi dinle benim 4 adet vodafone hattımı turkcellin bu kampanyasını görünce taşıdığımı şimdi bu kampanyanın değiştiğini görünce ise isyanımı nasıl açıklayacagini o zaman sabit bir kampanya yapsın milletle dalga geçmesinler turkcell 3 milyon abone kaybetmiş onun için mi kaliteli avrupada illaki böyle bir şey yoktur çünkü kimsenin ekonmik sorunu yoktur

SertaGE

SertaGE

Üye
şimdi bak arkadaşım iyi dinle benim 4 adet vodafone hattımı turkcellin bu kampanyasını görünce taşıdığımı şimdi bu kampanyanın değiştiğini görünce ise isyanımı nasıl açıklayacaksın o zaman sabit bir kampanya yapsın milletle dalga geçmesinler turkcell 3 milyon abone kaybetmiş onun için mi kaliteli

--------------- Ekleme ---------------

şimdi bak arkadaşım iyi dinle benim 4 adet vodafone hattımı turkcellin bu kampanyasını görünce taşıdığımı şimdi bu kampanyanın değiştiğini görünce ise isyanımı nasıl açıklayacagini o zaman sabit bir kampanya yapsın milletle dalga geçmesinler turkcell 3 milyon abone kaybetmiş onun için mi kaliteli avrupada illaki böyle bir şey yoktur çünkü kimsenin ekonmik sorunu yoktur

İşte yine aynı zihniyetin güzel bir örneği.
Arkadaşım Turkcell sana numaralarını Vodafone'dan taşı, sana bu kampanyayı ömür boyu vereceğim diye bir söz mü verdi?
Sen o an işine gelen neyse onu seçip, numaranı taşımışsın. Şimdi de Turkcell işine gelen neyse onu yapıyor. Üstüne üstlük bu kampanyayı tamamen sonlandırmış gibi sinirleniyorsunuz. 10 TL hediye'den 2 saat her yöne konuşmaya çevirmiş olaya bak!
Sanki Turkcell sizin hakkınız olan birşeyi elinizden almış gibi söyleniyorsunuz. Sana vermek zorunda olmadığı birşeyi kendi çıkarları için değiştirdiği için isyan ediyorsunuz.
Turkcell 3 milyon abone kaybetmiş diyorsun. Bunun kalitesiyle uzaktan yakından hiç bir alakası yok. Ülkemizde ucuz olan neyse kalitesiz olup olmamasına bakılmaksızın tercih edilir. Bunu Türkiye'de yaşayan herkes çok iyi bilir. Turkcell verdiği kalitenin karşılığını müşterisinden isteyince tü kaka oluveriyor bir anda.
Ben Turkcell'in bu tutumundan aşırı derecede memnunum. Turkcell hiç bir kampanya da yapmasa her zaman tercihimdir. Çünkü pahalı da olsa, kampanya da değiştirse kalitesini her zaman konuşturuyor.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Biz bu taşırmayı sürdürürsek siyaset tartışmaları gibi hiç bitmez sana bir tavsiyem bu kadar tutucu olma bazen gerçekleri görmeni engelleyebilir.

SertaGE

SertaGE

Üye
Ben de bu gereksiz tartışmanın uzamaması taraftarıyım. Ancak emin ol, özellikle GSM operatörleri konusunda araştırmadığım dip nokta kalmamıştır. Ben de önceden Avea abonesiydim. Geçiş süreci içerisinde çok fazla detay araştırdım. Yoksa Turkcell hayranlığım vs kesinlikle söz konusu değil. Hayatım boyunca tek bildiğim, eğer kaliteyi arıyorsan elini cebine atman gerekiyor "bazen"

79taner

Üye
Ben de bu gereksiz tartışmanın uzamaması taraftarıyım. Ancak emin ol, özellikle GSM operatörleri konusunda araştırmadığım dip nokta kalmamıştır. Ben de önceden Avea abonesiydim. Geçiş süreci içerisinde çok fazla detay araştırdım. Yoksa Turkcell hayranlığım vs kesinlikle söz konusu değil. Hayatım boyunca tek bildiğim, eğer kaliteyi arıyorsan elini cebine atman gerekiyor "bazen"

İşte Herkeze kapak olacak bi cvp.. cok haklısın dostum ben arkadaşlarımın zoruyla vodafona taşıdım nuımaramı daha bi ay oldu bin pişman oldum taşıdıgıma :vur hemen geri dönücem kntrler..bitince tabi olursa :bilmm

Üst Alt